הלהקה שחיברה בין טרנטינו לתל אביב מתאחדת לערב אחד

"ויתרתי", להקתו של איתי זבולון מתאחדת להופעה אחת בבארבי לאחר 7 שנים ואנחנו לא יכולים לחכות. מתי? ב-4 באוגוסט; כמה? 70 ש"ח כרגע; למה? לא עניינכם

ויתרתי. צילום: אייל רפאלוב
ויתרתי. צילום: אייל רפאלוב

הרבה לפני שקוונטין טרנטינו קבע את משכנו כאן אצלנו בעיר, היתה להקה שידעה לחבר בין סרטו הראשון "כלבי אשמורת" לבין בר ההיפסטרים ששכן בעבר ברחוב גרוזנברג, הריף-רף. אמנם אין ספק שדניאלה פיק זוגתו היא זו שגרמה לו לשבת שעות בזוריק, ועדיין: מגיע כבוד גדול ללהקתו של איתי זבולון "ויתרתי" שצפויה להתאחד לאחר 7 שנים להופעה אחת בבארבי באוגוסט הקרוב.

לדור שלא הכיר, מדובר בלהקת פאנק שעניינה לעשות דאחקות והרבה. בנוסף לזבולון שעשה גם סרטוני רשת ויראליים והגיע עד לארץ נהדרת חברים בה יהונתן כספי ונמרוד ליברמן. הם סגרו את הבאסטה אי אז ב-2014 וההופעה שלהם ב-4 באוגוסט בבארבי תהיה הראשונה מאז, לפחות ככל שידוע לנו.

הופה!
הופה!

חברי הלהקה הסבירו כי הם שהו בגלות בפראג, אבל אנחנו לא בטוחים אם להאמין להם או לא. למרות שאין לנו דבר נגד פראג. לדבריהם בהופעה יהיו "שירים חדשים, להיטים ישנים ואורחים מרגשים", וזה מה שבערך נכתב. הסבר לכך הוא שלפיהם "אנחנו פתאט בסושיאל, מבטיחים להחזיר עוקב תמורת קריפטו". אוקי. כרטיסים יעלו לכם 70 ש"ח במכירה מוקדמת ו-80 ש"ח לאחר מכן.
לפרטים נוספים