טרילילי!! יש לנו מנצח ברור בקרב על המנון הגאווה 2021

טרלילי טרללה!! אילן פלד ונועה קירל. יש לנו מנצח. צילום: ערן לוי
טרלילי טרללה!! אילן פלד ונועה קירל. יש לנו מנצח. צילום: ערן לוי

זוזי הצדה אנה זק, מחילה וסליחה אלה לי ועדן חסון, נחמד מאוד מה שעשיתם אבל נועה קירל ואילן פלד (מירי פסקל) הביאו לנו היום את הבומבה המטורללת (ליטרלי) שאנחנו הולכים לחפור עליה כל הפרייד. טרללה!!

עצרו הכל: הגראנד פינאלה של המנוני הגאווה הגיע. הבוקר (ב') בר ה״שפגאט״ משחרר את שיר הגאווה שלו לשנת 2021 ומדובר בפצצה אמיתית. על הביצוע כאן אחראים נסיכת הפופ נועה קירל והקומיקאי אילן פלד. 

החיבור בין השניים עלול להיראות תמוה במבט ראשוני, אך למעשה מדובר בשני גיי אייקונז ענקיים. אילן פלד פרץ עם הדמות של מירי פסקל בשנת 2003 בסדרה ״אחד העם 1״, שהפכה לאהודה במיוחד בקהילה הגאה במרוצת השנים. עם ״להקת ארבע״ בארץ נהדרת, דנית זמרת החתונות מהפרסומות של ברנפלקס ולאחרונה גם בפרסומות עבור רשת שופרסל – פלד המשיך לייצר רגעים וקאצ׳ פרייזים שתפסו חזק בציבור הישראלי בכלל ובקהילה הגאה בפרט.

במקרה של נועה קירל, את מעמד הגיי אייקון היא הרוויחה ביושר בשנים האחרונות. בואו נודה באמת, גייז מתים על דיוות פופ ונועה קירל הייתה כזו מהרגע הראשון. כבר מתחילת הקריירה שלה היא סיפקה להיטי פופ מקפיצים, לוקים ואטיטיוד ברמה בינלאומית כמו שגייז אוהבים. את הפנייה הישירה הראשונה לקהילה הגאה עשתה קירל בשנת 2017 עם ״טיקיטאס״ – שיר בשיתוף ליין המסיבות ״אריסה״. מאז היא הופיעה בשלל אירועים ומסיבות גייז והחיבור שלה לקהילה הפך לבלתי מעורער. 

נזכיר רק שלפניהם יצאו שירים של אנה זק, אלה לי ועדן חסון – אבל הנוכחי מנצח ב.ג.ד.ו.ל

השיר נקרא ״טרילילי טרללה״ וכך הוא בדיוק נשמע – טרלול אחד גדול. על ביט דאנסי-אייטיזי שרים קירל ופלד באק טו באק, כאשר קירל עושה זאת ברצינות ובאטיטיוד האופייניים לה ופלד בקיצוניות הקומית שלו. השיר כאוטי ומפוזר וזה גם חלק מהקסם שלו: הוא גורם לנו לרקוד ולצחקק בו-זמנית. טרילילי טרללה!