עד שנחזור למסך הגדול: קולנוע לב השיק שירות VOD חדש

בין הסרטים הזמינים לצפייה: "אור ירח", "הארטיסט", "חיים של אחרים" ו"עלובי החיים". המחיר לסרט - 19.90 ש"ח. כל הפרטים

כל כך התגעגענו. קולנוע לב (צילום: יחסי ציבור)
כל כך התגעגענו. קולנוע לב (צילום: יחסי ציבור)

כבר חודשים שכולם מחכים ומחכים לאיזו תוכנית ממשלתית שתציל אותנו מהשממה התרבותית הקשה שנפלה עלינו. לאנשי התיאטראות, המוזיקה והקולנוע כבר נגמרה הסבלנות, והם מוצאים בכל פעם איזה פתרון ביניים שיכניס קצת אוויר לריאות. כך קיבלנו דרך המסך הצגות, הופעות וסרטים – ועכשיו גם קולנוע לב מצטרף לחגיגה. היום (רביעי) השיקה רשת בתי הקולנוע שירות VOD חדש בשם "לב בבית", שיהיה זמין באתר קולנוע לב.

השירות צפוי להוסיף עוד ועוד סרטים עם הזמן, ובתור התחלה יוכלו הצופים לבחור מבין שלוש קטגוריות – סרטים חדשים, סרטים שאהבנו (שכולל כל מיני להיטים) ו"ממיטב הפסטיבלים", שיכלול, כמו שאפשר להבין, סרטים שהוצגו בפסטיבלים בארץ ובעולם. בין הסרטים ניתן למצוא את זוכי האוסקר "אור ירח", "הארטיסט" ו"חיים של אחרים", "עלובי החיים" המועמד לאוסקר, "אהבה" של מיכאל הנקה, "דיוקן של נערה עולה באש" המדובר ועוד. עלות הצפייה: 19.90 לסרט. מנויי לב ייהנו מהנחה של 50 אחוז בצפייה הראשונה.

מתוך "דיוקן של נערה עולה באש"
מתוך "דיוקן של נערה עולה באש"

"כבר הרבה זמן שאנחנו חושבים על דרך שתאפשר ליהנות מן הסרטים שלנו בתקופה הזו" אמר גיא שני, מנכ"ל בתי קולנוע לב. "אי אפשר להחליף את חווית הצפייה במסך גדול, אבל עכשיו לפחות תהיה דרך לצפות בסרטי איכות עד שהוא יחזור".