שוברים את הקלפי

המזנון, פורט סעיד, רומנו ותדר מציגים: להשתכר למען הדמוקרטיה

אם זה שוחד בחירות אנחנו לא רוצים להפסיק: כל מפעלות איל שני ושחר סגל ימזגו בירה קרירה חינם לכל מי שיציג סלפי הצבעה (כן, גם ב"מלכה" ובצפון-אברקסס)

תל אביב כמו שתל אביב צריכה להיות. פורט סעיד (צילום: אריאל עפרון)
תל אביב כמו שתל אביב צריכה להיות. פורט סעיד (צילום: אריאל עפרון)
12 בספטמבר 2019

ההתגייסות התל אביבית להעלאת אחוזי ההצבעה בבחירות ממשיכה לצבור תאוצה, ומקבלת חיזוק רציני משניים מיקירי העיר: איל שני ושחר סגל הכווינו את כל מפעלותיהם להציע בירה קרה וחינמית – שהיא כידוע הבירה הטובה בעולם – לכל מי שיגיע אל ביום הבחירות אל אחד ממקדשי ההסעדה שלהם כשהוא חמוש בסלפי הצבעה טרי ונימוח.

באופן עקרוני, זה מציב את התל אביבי הממוצע שאכפת לו מהדמוקרטיה בפני אפשרות מרטיטה: סיבוב דרינקים חינם בכמה מהמקומות האהובים בעיר – פלוס הגעה שעת פרסום המדגמים מספיק מבושמים וערוכים לכל תוצאה.

★ דמוקרטיה זה מגניב ★צלמו סלפי שלכם מצביעים ב-17.9, תגיעו לתדר וקבלו בירה חינם! ביום שלישי הקרוב – הולכים להצביע! ~

פורסם על ידי ‏‎TEDER.FM‎‏ ב- יום חמישי, 12 בספטמבר 2019

בין המקומות שישתתפו במבצע עידוד ההצבעה ההירואי הזה: כל סניפי המזנון (רמת החייל, גן מאיר, אבן גבירול), פורט סעיד, בית רומנו, התדר, צפון-אברקסס וגם מסעדת העילית הכשרה "מלכה".

עמודי הפייסבוק של כל המקומות הללו כבר מפרסמים את המבצע לעוקביהם, וכל שנותר לכם לעשות הוא להצביע, להצטלם וללכת לשתות הרבה בירה חינם. והרי אין הוכחה טובה יותר מבירה חינם לכך שמדובר בחגיגה לדמוקרטיה. האם מדובר בשוחד בחירות? כמובן שלא, את הבירה תקבלו לא משנה למי תצביעו, אך ליתר ביטחון פנינו אל שחר סגל עצמו וקיבלנו את תגובתו: "לא, לא מדובר בשוחד בחירות". אז אפשר להיות רגועים.

יוזמה זו של שני את סגל מצטרפת לשלל מבצעים וצ'ופרים למצביעים מוכחים שכבר דווחו כאן בימים האחרונים, ומערכת טיים אאוט תמשיך ותדווח על כל יוזמה ראויה לעידוד ההצבעה בעיר.