חגיגה בשוק הכרמל: מדרחוב רמב"ם נולד וכבר יש מסיבה

בואו בחמישי. בעלי החנויות ברחוב רמב"ם, התאחדו! (צילום באדיבות עיריית ת"א-יפו)
בואו בחמישי. בעלי החנויות ברחוב רמב"ם, התאחדו! (צילום באדיבות עיריית ת"א-יפו)

עוד רחוב במיקום אסטרטגי הופך מוטה הליכה (רשמית זה לא מדרחוב): המקטע הראשון של רחוב רמב"ם בהסתעפות משוק הכרמל יסגר ביום חמישי לתנועת כלי רכב (ומדי יום מ-10:00 עד 22:00) ויחגוג את זה בחגיגת וינטג' של בעלי העסקים ברחוב. אנחנו נבוא בשביל השווארמה

23 באוגוסט 2022

עיריית תל אביב-יפו דוהרת עם התוכנית שלה ליצירת רחובות מוטי הליכה בנקודות קריטיות ברחבי העיר, ואחרי שדיווחנו אתמול על התוכנית האמביציוזית להפיכתו של רחוב פלורנטין המעופש למדי למין מדרחוב אסתטי שכזה להולכי רגל בלבד, אנחנו מתבשרים היום על עוד רחוב מוטה הליכה במיקום אסטרטגי, והפעם זה רחוב רמב"ם המסתעף משוק הכרמל, כבר ביום חמישי הקרוב.

במפתיע, סגירתו של הרחוב לתנועת כלי רכב אינה חלק מהתוכנית המקורית של עיריית תל אביב-יפו במסגרתה צפויים להיווצר 17 רחובות מוטי הליכה באזור השוק, בפלורנטין, בנווה שאנן ובאזור כיכר באזל. במקרה הנוכחי היו אלה דווקא הסוחרים שממוקמים ברחוב שפנו לעירייה בבקשה לעשות בו מה שעשו בשוק לוינסקי, והעירייה נעתרה.

מכירים את אלה שמחפשים סיבה לחגוג כל דבר? אז היוששש – אנחנו! ????????‍♀️רחוב רמב"ם הופך לרחוב מוטה הליכה וזאת סיבה מספקת בשביל…

Posted by ‎עיריית תל-אביב-יפו‎ on Tuesday, August 23, 2022

>> מדרחוב פלורנטין: המהפכה שמתוכננת בשכונה הכי פופולרית בעיר
>> הבסטה של מפגש רמב"ם: האם יש מלכי שווארמה חדשים בעיר?

וכך, החל מיום חמישי הקרוב (25.8) יסגר לתנועת כלי רכב המקטע שבין רחוב השוק לרחוב התבור, מקטע שמתאפיין בחנויות קטנות וחמודות ואווירת תל אביב של פעם. יש להדגיש כי מבחינת העירייה לא מדובר במדרחוב רשמי, אלא ברחוב שיהיה סגוק לתנוע כלי רכב בין 10:00 בבוקר ל-22:00 בערב – ואת זה כולם הולכים לחגוג ב"הילולת רטרו" שתתחיל ב-19:00 ותסתיים ב-23:00. בתוכנית האמנותית: יריד דוכנים של העסקים ברחוב, עמדת מיחדוש בגדים, תצוגת אופנה וינטג' של העסקים המקומיים, הופעה חיה של להקת הקאברים Wonder Years עם שירי וינטג' ואם האפשרות הנהדרת תמיד לאכול שווארמה וינטג' במפגש רמב"ם (כן, אנחנו חושבים רק על אוכל). מזל טוב לכולנו.

>> הילולת רטרו ברחוב רמב"ם, חמישי 25.8 23:00-19:00, עוד פרטים כאן