מה לעשות היום (27.7)

ההרכב שהביא לכם את "לה לה לונג" נוחת הערב בעיר, וחוץ ממנו יש גם מרתון אוונגרד, שוק מציאות ועוד כמה בילויים שלא כדאי לפספס

גן צ'רלס קלור. דניאל גזית
גן צ'רלס קלור. דניאל גזית
27 ביולי 2016

27Inner Circle

הרכב הרגאיי שאתם מכירים מהלהיט "Sweat – La La Long", ושבתחילת דרכו הונהג על ידי אחד מזמרי הרגאיי המדהימים ביותר בהיסטוריה, ג'ייקוב מילר – חוזר להופעה בארץ אחרי 20 שנה.
בארבי (קיבוץ גלויות 52), 20:30, 150־180 ש"ח

מרתון אוונגרד

חגיגות העשור ללבונטין 7 יפתחו הערב עם מרתון של מוזיקה ואמנות אוונגרד בהשתתפות עמית גולדברג, דן ויינשטיין, אורי קצנשטיין, איילת לרמן, אסיף צחר ועוד.
לבונטין 7, 20:00, שלמו כפי יכולתכם

בטה זינק

ההרכב הדאנס־אקוסטי בטה זינק פותח סיבוב הופעות ברדיו EPGB בהופעה צבעונית, משמחת וקיצית במיוחד. בהופעה יחנכו את שיתוף הפעולה עם הראפר MHMD MGRB JABID.
רדיו EPGB (שד"ל 7), 22:30

מי היה ג'ק המרטש?

ולמה הוא ממשיך להטריד את מנוחתנו עד עצם היום הזה? היו לו רק חמישה קורבנות – חמש נשים שנרצחו וגופותיהן הוטלו ברחוב – אבל שמו מתהלך לפניו עד היום. בהרצאה זו, מפיו של עודד פוירשטיין, תשמעו את הסיפור האמיתי על ג'ק המרטש, המצוד אחר האדם שמאחורי הסכין.
ליאו בלומס (ראול ולנברג 24), 20:00, 20 ש"ח

פסטיבל יד2 לייב

מכירת היד שניה הגדולה במדינה חוזרת עם מאות דוכנים חפצי של אופנת וינטג', אוספים, צעצועים, אומנות והופעות חיות.
פארק צ'ארלס קלור, 18:00, כניסה חופשית. להרשמה למכירה באירוע

שוק ברמצווה

שוק המציאות של הברמצווה בפעם הרביעית חוזר עם תכשיטים בעבודת יד, וינטג' ויד שניה, אקססוריז ואולי חשוב מכל – אלכוהול במחירים מוזלים.
ברמצווה (זבולון 13), החל מ-16:00

יריד האראג'וקו בדיזנגוף סנטר

יום ההאראג'וקו הבינלאומי שנחגג זו השנה השניה לא פוסח על ישראל ויארח יריד אופנה באווירה יפנית בסנטר. בוטיק המעצבים בדיזנגוף סנטר יארח את קהילת אופנת הרחוב היפנית הישראלית ליריד אופנה שיכלול מגוון דוכנים של אקססוריז ופריטי אופנה בעיצובם של מעצבים ישראלים.
דיזנגוף סנטר (בניין B, קומה מינוס 1), 14:00-20:00

ערב השירה המסורתי בפיקוק

לאחר הפוגה קצרה, ערב השירה בפיקוק חוזר לעוד סיבוב, והפעם – ערב שירה בנושא וידויים. המתוודים מקריאי השירה יעלו זה אחר זה עם יצירות מקוריות ושל אמנים אחרים.
פיקוק, מרמורק 16, 20:00 (מומלץ להגיע לפני על מנת לתפוס מקום), כניסה חופשית