מה עושים בסופ"ש: 8 מסיבות והופעות לאסקפיזם טוטאלי

ברקפסט קלאב (צילום באדיבות PUSHITHARD)
ברקפסט קלאב (צילום באדיבות PUSHITHARD)

הבלוק כבר לא איתנו, אבל לפחות הרזידנטית האהובה שלו עדי שבת ממשיכה לנגן // הרכבת האווירית מברלין לא עוצרת אף פעם, והפעם: פנטסטיק מן // וגם: בר האוקטובר חוגג עשור לקיומו, שימו לב: עם סט מיוחד של אורי שוחט

1 בספטמבר 2022

ערב לייבל Confused Machines // אוזן

הלייבל האלקטרוני הירושלמי המצוין משתלט על האוזן ללילה עמוס, לגמרי מסיבתי אבל בהחלט גם ניסיוני ואפילו אוונגרדי כשצריך. בקיצור, לשם שינוי מזון גם למוח ולא רק ללב ולכפות הרגליים. שימו לב לסט פתיחה של ג'וג'ו (Juju & Jordash, אחד מהייצואים האלקטרוניים המוצלחים שלנו לחו"ל), הופעה Ason Teva – פרויקט הסולו של אסף בלום מהרכב הניו וייב העברי פלזמות וכמובן סטים של הבוסים של הלייבל, מיול דרייבר (הראל שרייבר) ופבריקנט הותיקים. יהיה אסידי.
קינג ג'ורג' 48, חמישי (1.9) 23:00, 50-70 ש"ח

Q // אוזן

זהו הסופ"ש הראשון בו אנחנו צריכים לכתוב מדריך מסיבות שמתעלם מהבלוק, כי הבלוק כבר לא איתנו ולא נראה שחוזר בזמן הקרוב. מוזר ומבאס, אבל לפחות הרזידנטית שלו עדי שבת מנגנת במסיבה באוזן קלאב ועדיין רשומה באיוונט בתור "עדי שבת (The Block)", אז החיים ממשיכים. נראה לנו.
קינג ג'ורג' 48, שישי (2.9) 23:59, 50-70 ש"ח

Fantastic Man // ברקפסט קלאב

דיג'יי שמתחיל את הקריירה המוזיקלית שלו, בתכלס, יכול לבחור כל שם שירצה, אלא אם כן הוא כבר תפוס על ידי מישהו אחר. אז מדהים ששם מופלא כמו "פנטסטיק מן" עדיין היה פנוי. אלקטרוניקה חכמה ופסיכדלית, האיש מאחורי הלייבל Superconscious ושאר שמות, תיאורים ותארים. חימום של אורון קיי, אלא מי.
רוטשילד 6, חמישי (1.9) 23:45

עשור לאקוטובר // אוקטובר

הבר אוקטובר מציין את יום הולדתו העשירי, באופן מקומם, בספטמבר. אבל עדיין נסלח להם, כי להחזיק בר בתל אביב במשך עשור זה הישג ממש לא מבוטל, וחוץ מזה, אל תפספסו את כל התקלוטים וההופעות שיקרו כאן לרגל המאורע – כולל סט יום הולדת מיוחד של אורי שוחט.
אוקטובר, אחד העם 60, שבת (3.9) החל מ-14:00, כניסה חופשית (שוחט עולה ב-00:00)

דני ואק ועידית פרנקל // רפי

החלל המועדוני של התדר מארח את דני ואק ועידית פרנקל שמבטיחות ערב של דיסקו והאוס ממדפי התקליטים הסודיים ביותר בעיר (ויש להניח, בעיקר בבתים שלהן).
בית רומנו, דרך יפו 9, שישי (2.9) 23:30, כניסה חופשית

גוטה גוטה ודניאל סאן קריאף

אין מה לעשות, אנחנו יושבים על הים התיכון והטרנד הבלקני-צועני-אירי-ווטאבר בחיים לא ישחרר מאיתנו, אז עדיף פשוט להיכנע. ואם כבר להיכנע אז עדיף עם גוטה גוטה, חבורת המולטי-אינסטרומנטליסטים הפסיכית. מה גם שהם מארחים את דניאל סאן קריאף (שמאחוריה בגילה הצעיר כהונה מרהיבה בתור זמרת הליווי של קובי אוז בטיפקס), מה שמבטיח קורטוב מדויק של היפ הופ/פופ/סול בשביל להחזיר את כל העסק הזה לקרקע, או להעיף אותו לשמיים, לשיקולכם.
קינג ג'ורג' 48, שבת (3.9) 22:00, 50-60 ש"ח

זרקור // תדר

אירוע השתלטות של יוצרים מסצינת העיצוב הירושלמית על התדר. נשמע כל כך דרמטי שאפשר לחשוב שלא מפרידה בינינו לביניהם איזה שעה נסיעה, כן? ועדיין, 15 מאיירים, מעצבות, מקעקעות ועוד יבואו להשתלט על חללי התדר סביב התמה של "אוטופיה לוקאלית". כאילו שאנחנו לא חיים בעיקר בדיסטופיה רוב הזמן. לאחר האירוע: מסיבה בניהולם של כנופיית היפנוטיק דיסקוטק, ויימכר גם מארז מיוחד של חבורת הזרקור.
בית רומנו, דרך יפו 9, חמישי (1.9) 20:00, כניסה חופשית. חלל הזרקור יהיה פתוח בסופ"ש גם בשישי 16:00-01:00 ובשבת 16:00-23:00