מועדון קריאה: אתם מחליטים איזה ספר כל העיר תקרא

אירועי "מועדון קריאה" של טיים אאוט בשיתוף עיריית תל אביב-יפו חוזרים - ואתם בחרתם את הספר שייקבע איך הם ייראו

צילום: shutterstock
צילום: shutterstock
6 במאי 2018

דמיינו את זה: אתם הולכים בשדרות רוטשילד ועל הספסלים יושבים אנשים וקוראים ספר. אתם עולים על קו 5 ומולכם יושב אדם שקורא ספר. זה אותו הספר שראיתם ברוטשילד. אתם מגיעים לים ומהספרייה הניידת אנשים שולפים ספרים – נכון, זה אותו הספר.

>> למתחם מועדון קריאה: פרקים ראשונים, הקלטות ועדכונים

נמאס לנו שקריאת ספרים היא פעולה כל כך אישית ואפילו בודדה. למה לא להפוך אותה למשותפת, כמו סרט חדש או סדרה מדוברת? בדיוק בשביל זה הקמנו את "מועדון קריאה". מגזין Time Out בשיתוף עיריית תל אביב-יפו משיקים את פרויקט מועדון קריאה 2018. אחרי שבשנה שעברה הגיעו מאות לאירוע השיא של מועדון קריאה עם דויד גרוסמן, השנה הפרויקט מתרחב וייערך החל מחודש מרץ ועד שבוע הספר בחודש יוני.

בשבועות האחרונים הצביעו גולשי Time Out ובחרו מתוך רשימה של 5 ספרים את הספר שהם הכי רוצים לקרוא: "כפר סבא 2000" מאת ג'וליה פרמנטו. הספר יזכה למגוון אירועים ומפגשים, כתבות וקידומים, והשיא בשבוע הספר – אז נקיים מפגש מיוחד וחגיגי עם פרמנטו על גג בניין העירייה. כך נקדם קריאה של ספרים וניצור שיח ובאזז סביב מדיום שלרוב לא זוכה להתעניינות כזו.

כדי שתוכלו להיכנס לעניינים, כדאי שתתחילו לקרוא: כאן תוכלו לקרוא קטע מהספר, וכאן תוכלו להאזין לפרקים ממנו. בנוסף, הספר יימכר בהנחה של 50% באתר הוצאת ידיעות אחרונות, וגרסה מוקלטת תימכר ב-50% הנחה באתר אייקאסט.