הכוכב העולה של אומת הדאנס מגיע לבארבי – ויש לנו כרטיסים

כולם אוהבים אותו. מורטן (צילום: גטי אימג'ס)
כולם אוהבים אותו. מורטן (צילום: גטי אימג'ס)

כזה כבר מזמן לא היה לנו: מורטן, הדי.ג'יי והיוצר הדני שכבש בשנה האחרונה את סצנת ה-EDM העולמית ונחשב לבן טיפוחיו של המאסטר דיוויד גטה, מגיע מחר במבצע בזק לערב חד פעמי במועדון הבארבי. עוד פרטים באינסטוש

כזה כבר מזמן לא היה לנו: די.ג'יי מחו"ל שמגיע לארץ כשמאחוריו הצלחה מסחרית מסיבית בזמן אמת, לא בקטע של כמה מאות שוחרי טכנו אנינים אלא ממש מוזיקאי שמכר בערימות ומקפיץ רבבות ישבנים בעיר. זה קורה ממש מחר, ואנחנו מדברים על מורטן, הדי.ג'יי והיוצר הדני, בן טיפוחיו של דוויד גטה, שעשה ב-2021 את הפריצה הגדולה שלו אל סצינת המוזיקה האלקטרונית וה-EDM והפך לאחד האמנים המבוקשים בה.

מורטן נוחת כאן במבצע בזק לערב חד פעמי בבארבי, מועדון ההופעות האיקוני שכבר הדגים לאורך השנתיים האחרונות שהוא יודע להרים מסיבה, רגע אחרי שנכנס לראשונה למצעד התקליטנים הפופולרי של DJ Mag במקום ה-39 (הכניסה החדשה הגבוהה ביותר של השנה), בעיקר על רקע השת"פים שלו עם המגה-סטאר דיוויד גטה שזכו לעשרות מיליוני צפיות בכל הפלטפורמות.

המוזיקאי הדני נחשב לדמות קיצונית, מוגזמת וצבעונית שמרססת הרבה מאוד אנרגיה מעמדת הדי.ג'יי, ומביא איתו סאונד ייחודי ומהפנט לפרקים שמשלב בין ה-EDM המסחרי ובין טכנו מלודי שכולם אוהבים. זה יהיה הביקור הראשון שלו בישראל ויש לנו חדשות באמת טובות: במערכת נחתו חמישה כרטיסי כניסה שאנחנו יכולים לחלק, וכל מה שאתן צריכות לעשות כדי לזכות בהם זה להיכנס לעמוד האינסטגרם שלנו ולעשות מה שאומרים לכן בסטורי שלנו. זה כדאי!

>> מכירת כרטיסים כאן: Morten, חמישי 16.12 23:00, מועדון הבארבי