מייזון קייזר בנמל תל אביב נפתח

בית המאפה הצרפתי כבר פתוח להרצה ומיום רביעי הקרוב יגיש תפריט מלא של לחמים, מאפים, עוגות וארוחות קלות בוייב צרפתי קלאסי

מייזון קייזר (צילום: שי נייבורג)
מייזון קייזר (צילום: שי נייבורג)

אחרי כמה ימים של השקה שקטה שכללה אינספור באגטים מתפצפצים, אקלרים עמוסים קרם וטארטלטים משובבי עין ייפתח ברביעי הקרוב (9.9) באופן רשמי מייזון קייזר בנמל תל אביב.

View this post on Instagram

COMING SOON

A post shared by מייזון קייזר ישראל (@maisonkayser_israel) on

 

רשת הבולנז׳רי הצרפתית מאכלסת את ההאנגר שבו שכנה בעבר מסעדת מול ים, בשטח של 600 מ״ר הכולל מאפייה ענקית עם קירות זכוכית, חנות ובית קפה שבו מוגשות ארוחות קלות. התפריט קלאסי וכמעט זהה לתפריט המוגש בסניפי מייזון קייזר ברחבי העולם. כך למשל תוכלו לפתוח את הבוקר במנות כמו ביצי פלורנטין (ביצים עלומות על לחם בריוש עם תרד ורוטב הולנדייז- 46 ש״ח), מחבר טארטינים (כגון טארטין סלמון מעושן עם צלפים, קרם פרש ועירית – 42 ש״ח), וגם מנות מקומיות יותר כגון שקשוקה (48 ש״ח). בהמשך היום מורחב התפריט עם מבחר של סלטים, קישים וכריכים כגון סלט ניסואז (69 ש״ח), סלט עם גבינת עיזים חמה על לחם רוסטיק (58 ש״ח), קרוק קייזר (פאן דה מי עם קרם כמהין, אמנטל וביצת עין – 48 ש״ח) ועוד.

מייזון קייזר (צילום: שי נייבורג)
מייזון קייזר (צילום: שי נייבורג)

המותג מייזון קייזר החל את דרכו לפני 25 שנה כמאפייה קטנה ברובע החמישי בפריז. מאחוריו עומד אריק קייזר (56) – דור רביעי למשפחת אופים וחלוץ החזרת לחמי המחמצת המסורתיים לעולם הקולינריה בשנות ה-90. כיום קייזר הוא הבולונז'ר הרשמי של אירועי ארמון האליזה וספק מאפים למסעדות כוכבי מישלן, רובושון למשל. הוא אוחז ב־250 מאפיות ב־30 מדינות, מתוכן 40 ביפן שהייתה הראשונה לאמץ את המותג ו־18 בניו יורק. כמו בכל העולם כך גם בתל אביב פועלות המאפיות בסטנדרט נוקשה ואחיד: צוות צרפתי מאשר את חומרי הגלם והצוות המקומי עובר הכשרה בפריז בהכנת בצק, אפייה וניהול. הציוד המקצועי מיובא מצרפת ומאיטליה והאפייה מתבצעת במקום. עיצוב הסניפים מתייחס תמיד לעיר המארחת ואריק קייזר מלווה כל השקה. את האופרציה התל אביבית מוביל יואן סמדג'ה, מנכ"ל ושותף במייזון קייזר ישראל, ביחד עם קבוצת משקיעים צרפתים ואריק קייזר עצמו.
התוכניות להמשך כוללות סניף נוסף במכון הצרפתי בשדרות רוטשילד (היכן ששכנה בעבר דא דא ודא) ובית מאפה במתחם מידטאון.

מי שמתקשה להתאפק יכול כבר כעת לסור לנמל ולהצטייד בפחזנית צרפתית כהלכתה, רק להתכונן לכך שהתפריט עדיין אינו מוגש במלואו.

ראשון-חמישי 20:00-09:00, שישי 17:00-09:00, שבת 20:00-09:00
מייזון קייזר, האנגר 25-24 נמל תל אביב, 03-5040567