מילי ונילי: בית קפה חדש של אנשי קפה אדמונד נפתח במרכז הגאה

לוקיישן מרכזי אך אינטימי, רוח בושווקית מבורכת וקפה איכותי: בית קפה חדש של אנשי האדמונד מתמקם בחצר של המרכז הגאה

אדמונד. צילום: רועי קרן
אדמונד. צילום: רועי קרן
29 בינואר 2019

אחרי שחבורת האדמונד פתחה את הקפה-בית הקליה אהוב הקהל בחצר הסודית באלנבי, הם פותחים להרצה בית קפה במרכז הגאה בגן מאיר, באותה נקודה שבה פעל לאורך שנים קפה לנדוור. אם אדמונד הביא איזו ארומה ברלינאית של עיצוב ובנייה עצמאית מחומרים בשימוש חוזר, כמו גם פרוסות לחם שיפון מכוסות כל מה שמצטלם נפלא לאינסטגרם, הרי שהקפה החדש מביא איתו רוח בושווקית למדי, המשתלבת בתוך המבנה שבו הוא פועל.

ליזמה החדשה של חבורת האדמונד קוראים מילי ונילי, אנחנו חושדים שע"ש צמד הפרפורמרים הגרמני שעשה היסטוריה בשנות השמונים, כשהסתבר שהשניים לא באמת זמרים, רק מניעים את השפתיים לצלילי שירה של זמרי צללים מוקלטים. הקהל לא הבין את רעיון הליפסינג, וראה בהם הונאה.

https://www.instagram.com/p/BtHZ2K9HrZa/

במילי ונילי של גן מאיר לעומת זאת, בהחלט הולכים על צנוע ואמיתי. בנוסף לקפה המצוין של אדמונד, שמגיע גם כאן בגרסת חליטה קרה ואלגנטית ממקרר של גראב אנד גו, מציעים מהמטבח סלט ניסואז, קפרזה, או סלט ירוק (28-45 ש"ח), ארוחות בוקר (33-56 ש"ח), פאוור בול של שיבולת שועל, חמאת בוטנים, בננה ופירות, או קערת סלמון בול עם שיבולת שועל, סלמון טרי, אבוקדו וכו' וכו', אלה המילים אגב שמופיעות בתפריט (38-54 ש"ח), וגם פיצה שלוש גבינות שמוגשת עם סלט (42 ש"ח).

קירות המבנה שבחצר זכו לציורים בסגנון קית' הרינג, ונראה בהם ברנש עירום טובל בקערת פירות. קצת מרומז, אבל בטח לא מה שימנע מהורים לפעוטות להסתער על המקום על טפם, להפסקת התאוששות בין מתקני הטיפוס לנדנדות. יחד עם בסקין החדש של בנצי ארבל, נראה שיש מי שמקדיש מחשבה לשלב ההורי התובעני הזה בחיים. תפסיקו להשוות מי ישן פחות שעות בלילה וצאו לקפה. מחכים לכם.

מילי ונילי, המרכז הגאה, גן מאיר