הישארו במיטה: האפליקציה שתשלח אליכם מאפים וחלב עד הדלת

אפליקציית מילקמן מייתרת את הדילמה הנצחית: לרדת למכולת בפיג'מה או להשקיע בג'ינס? בתפריט - לחמים, מאפים, חלב ומיץ תפוזים שיגיעו אליכם לפני שהמים לקפה יספיקו לרתוח

מאפיית לחמים. צילום: דניאל לילה
מאפיית לחמים. צילום: דניאל לילה
12 במרץ 2019

פנטזיית החלבן המודרני חיה ובועטת: לא בצורת בקבוקי חלב מזכוכית כמו פעם, אלא בדמות אפליקציה שמגשימה את חלומם של העצלים המתייאשים מהמחשבה לרדת למכולת. מילקמן משתפת פעולה עם כמה מאפיות בוטיק בעיר, ולצד הבצקים תוכלו להזמין גם כמה סוגים של מוצרי חלב.

"מילקמן הוא שירות עתיק יומין ומאוד ישראלי, וחשבנו שיהיה נחמד להחיות אותו בצורה יותר טכנולוגית", אומר עומר עילם מצוות הפיתוח. "כמעט כל הורה בישראל שולח את הילדים לבית ספר עם סנדביץ'. אנחנו מספקים לחמניות טריות במקום שירוצו לקנות או יוציאו מהמקפיא".

מקל זיתים של לחמים. צילום: אנטולי מיכאלו
מקל זיתים של לחמים. צילום: אנטולי מיכאלו

עוד כתבות מעניינות:
דליקטסן פתחה סניף חדש בבית פנורמה
המיזם שמחבר בין תיירים למקומיים שיארחו לארוחת ערב
מאפייה חדשה הופכת את הרגישות לגלוטן מעונש לפרס

אז מה תקבלו הביתה? אפליקציית מילקמן עובדת עם לחמים, בבקה, שאשא בייקרי ומאפיות בוטיק נוספות. תפריט ההזמנות רחב ועונה כמעט על כל חשק שמתעורר כשפוקחים את העיניים: קרואסון טרי, רול קינמון, בייגלים ופרעצלים, לחמי מחמצת ממגוון קמחים, לחמניות ופיתות. בימי שישי יגיעו לפתח הדלת גם חלות ממאפיות ויז'ניץ וטלר, חלה מקמח מלא ועוגות שמרים שוקולד, אספרסו שוקולד וריקוטה. ליד הפחמימות תוכלו להזמין חלב, שוקו וקוטג' או מיץ טבעי מתפוזים, גזר, תפוחים ורימונים בבקבוקי חצי ליטר וליטר. בשבועות הקרובים צפויים להתווסף מוצרים ללא גלוטן.

המחירים, חשוב לציין, זהים למחיר המאפייה או המרכול בתוספת שני שקלים דמי משלוח, סכום בטל בשישים מול הזכות להישאר בפיג'מה. כשניסינו את השירות גילינו כי המוצרים מחכים ארוזים בשקית ליד הדלת עם עיתוני הבוקר, טריים ומוכנים לעלות על השולחן. בהורדת האפליקציה מקבלים שובר מתנה בסך 50 ש"ח, וכדי להירשם לשירות אין צורך בהתחייבות: מסמנים את המוצרים וההזמנה מתחדשת על בסיס שבועי כל עוד אין שינוי. עדכונים ניתן לבצע עד שעה 23:00 והם נכנסים לתוקף ביום שלמחרת.

השירות מכסה את תל אביב מפלורנטין צפונה, הרצליה פיתוח, רמת השרון וחלקים מרמת גן. אם תגיעו ללונדון ותרצו להמשיך את מגמת הפינוק, חפשו את האפליקציה האחות loafy שאנשי מילקמן השיקו לפני שלושה חודשים.

אפליקציית מילקמן
אפליקציית מילקמן
אפליקציית מילקמן
אפליקציית מילקמן

לאתר מילקמן