חוגגים על לבן: 10 המסיבות הכי לוהטות לסופ"ש שבועות

אנחנו מחזיקים אצבעות שהמקום היחיד שיהיה רועש בו בחג זה בתוך הקלאב. בינתיים אספנו לכם את כל המסיבות הכי שוות: ליד המים, פאג באומן 17, צ'יזקייק בהרצל על הגג והגמא שחוזר

סאמרייב בלבן. צילום: דן יוסף
סאמרייב בלבן. צילום: דן יוסף

אז עכשיו כשהמסיבות חזרו להיות ברגיל, כלומר בהנחה שלא יפלו טילים על העיר, איך נדע לאיזו אחת הכי כדאי ללכת? והאם המילים אקסטרווגנזה ופסטיבל מאבדות ממשמעותן כשהן באות לתאר מסיבות? אגב, קבלו סקופ: מסיבה אחת שתוכננה לחג כבר בוטלה בגלל איזה שכן שהיה פחות בקטע. ההפסד כמובן שלנו. נקווה, נתפלל, נחזיק אצבעות שמסיבות נוספות לא יתבטלו ושהחג הזה יהיה שקט מבחינה ביטחונית, ורועש מאוד בתוך הקלאב. איימן.

אספנו לכם את כל מה האירועים החשובים והראויים שבהם תוכלו לבלות כהוגן במהלך סוף השבוע הארוך הזה. בקיצור, הרשימה הזו מיועדת לכל אלה שרוצים לרקוד – גם למי שמעט כואב להם בצד או שנרדמים בפינה, כי וואלק הרייבים האלה כל כך ארוכים שכבר שכחנו איזה יום היום. כך או אחרת: חג שבועות שמח!

1. סאמרייב: דיסקו, אמנות וסאונד 

האנשים מאחורי ספייס אקו הבינו שהשילוב עם הגגרין מוצלח עבורם ולכן הם חוזרים לרייב של 14 שעות עם לא פחות מ-12 דיג׳ייז. ביניהם גם הפתעות מרגשות על אמת: אסף אמדורסקי, אבו דיסקו (עטר מיינר ויואב סער), אנה הלטה, אורון קיי, יונתי, עמית סטארק וערן קווינט (היפנוטיק דיסקוטק), נתי ואוסקה ויוג. חכו שניה, באמת מה קורה פה? וואו, וואו, וואו. מקווים שלקחתם בחשבון חופש בשלישי.
שני 17.5 מועדון הגגרין, מתחילים ב-16:00. 120 שקל במכירה מוקדמת, 150 אחר כך. לפרטים והזמנות (הכרזה לאירוע בתמונה הראשית)

2. אנשי האלפא מציגים: הגמא-פאלוזה

מדובר בשלושה ימים שבהם מתחם הפיי יחשיך ויתן לנו תחושת נוסטלגיה לחלל האדום שהתגעגענו אליו כל כך והוא הגמא. פירטנו לכם על כל הטוב הזה ממש כאן. בכל מקרה, דעו שעל האנרגיות והמוזיקה יעלו לעמדה זוגות-זוגות כמו בתיבת נוח (או בכלוב הדיג׳ייז של יוסי זיו?), וביניהם: דודי ודיש (מיסשייפס), משה אבוטבול, גאלו, דינה ואולסווגנר, עמיחי מטיאס, ריי הראל , דני ואקנין ועוד.
חמישי ושישי בשעות חושך ובשבת מ-16:00, פיי. בחינם

מיסשייפס באלפאבית (צילום: נועה יפה)
מיסשייפס באלפאבית (צילום: נועה יפה)

3. פרולה על המים

כחצי שעה מתל אביב, בלילה של ראשון ועד אחר הצהריים למחרת, תיערך המסיבה השנייה של ליין פרולה, שמטרתו מסיבות בלוקיישנים שבאים להפתיע. במלים אחרות: תגלו איפה זה רק בהמשך. הקו המוזיקלי יהיה מינימל, בליינאפ יהיה אילוז׳ שזה שילוב חדשני של עשהאל וייס וטל כהן (בלוק), שיימוס, תום גינצבורג, יולי רומנו, אוסקר פינק ועוד. תהיה בריכה ופינות להתפנן בהן אז תרכשו כרטיסים כדי לדעת לאן להגיע.
80 שקל במכירה מוקדמת, 120 אחר כך. להזמנת כרטיסים

4. שוגר, ספייס אנד: ליין חדש בפיי 

לאחר שיגמר פסטיבל הגמא שמתרפק על זכרונות יפים, יתחיל בפיי משהו חדש ויפה גם הוא שנקרא Everything nice. מדובר בליין-קולקטיב חדש של דני ואק, מות (תום קורן), שיווה (שירה שבדרון) ודיג׳יי פליימז (לילי האז).
ראשון, 16.5, בפיי. בחינם

יוסי זיו ויונתן קראם בפיי. צילום: איליה מלניקוב
יוסי זיו ויונתן קראם בפיי. צילום: איליה מלניקוב

5. היפ-הופ אקסטרודינר 

מה יותר מתאים מלסגור את החג ולפתוח את הרפי, שאם לא ידעתם, הוא החדר שהיינו רוקדים בו ברחבה של התדר לפני הקורונה, מאשר אירוע היפידי הופדי עם מלא הופעות ותקלוטים וכמה כוכבים. חלקם אפילו עוד לא יודעים על זה כנראה. יש דיבור עד כה על שי טרא ליטמן (רוקנרול) רוצ׳י שהוא עוד ילד מסוג מלך במופע בכורה, גיא-גיא ותקלוטים של ג׳יגוי (ראס, בוף-08, עודלא), עומר בית הלחמי (בוטלג בוטיק) ועוד.
שני 17.5 21:00 כזה

6. הופה, הופה: מסיבה בקפה אירופה

לראשונה תיערך מסיבה בחצר הלא כל כך סודית של קפה אירופה בשדרות רוטשילד. בליינאפ תמצאו את נועם נויפלד שיצית את האיוונט ב-12:00 בראשון, אחריו גאלו ואז יסגור אורון קיי. והנה הדיסקליימר: אל תבנו על זה יותר מדי כי זו מסיבה לחברים ולמוזמנים בלבד, אבל מי יודע אולי יהיה לכם מזל בשיטוט החג ותצליחו להשתחל פנימה.
ראשון בצהריים, ברוטשילד 9

7. מקורקעים בלבן (באומן)

ליין הגראונדד בשיתוף ארקטה, בלוודיר וקרלסברג יתנו בראש באומן 17 שחוזר לחיים ובגדול. ינגנו שם עמרי גואטה, מגית קקון, מוסקו, אסף שמואל ועוד. מתחילים אחר צהריים ויש קוד לבוש – לבן, דה! סלינו על כתפינו והקונפטי באוויר.
שבת 15.5, 17:00. 190 שקל. להזמנת כרטיסים

האומן 17 חוזר (צילום: צח"ל, צלמי חיי הלילה)
האומן 17 חוזר (צילום: צח"ל, צלמי חיי הלילה)

8. בלוקינג 

קחו מקל, קחו תרמיל ושימו את זה ברקע. למרות שזה די ברור למה יש לכם לצפות נרחיב ונספר שפרעה ויוג ופרטוק בסט קאמבק מברלין יעשו וייב מרגש ברחבה, וכך גם תור גופר, נתי ועוד טובים ויפים שידאגו לכם לאחלה מרתון.
שישי 14.5, מ-22:00 ועד שירד לכם בערך. 90 עד 120 שקל. לפרטים והזמנות

9. פאג-לישס

במילה אחת: כיף! בכמה מילים: ממש, ממש, ממש כיף, שחזר הפאג לחיינו בכלל ולאומן 17 בפרט. ויום שישי בחצות תחל המערכה הראשונה עם אורון קיי, גילי אליאש, יוגו, עמיחי מטיאס ואולסווגנר.
120 שקל. להזמנת כרטיסים

הפאג! חוזר! באומן! צילום: ליאל בומברג
הפאג! חוזר! באומן! צילום: ליאל בומברג

10. חג של גבינות: הצ'יזקייק בהרצל 16

בכל זאת, שבועות, אז מה יותר מתאים ממסיבה של הצ׳יזקייק? כנראה שממש נהנו שם בפעם הקודמת על הגג של הרצל 16, וכך יצא שגם הפעם הם נשארים באותו הספוט אבל יורדים לקומת הכניסה ומארגנים פסטיבל קטן עם מלא הפתעות. מה צריך לדעת? שאתם צריכים לרכוש כרטיס, שזה ביום שני מ-12:00 בצהריים, שיש שת״פ עם הבולרום ושיהיו אסף אמדורסקי ואליוט – האבא והאמא שתמיד חלמתן עליהן – סולקאט, יוגו, דור ציפורי, אורן מרזם, לייב של נורוז ובוי אצ׳י ועוד. חג צ'יזי שמח!
90 שקל במכירה מוקדמת. לפרטים והזמנות