מוכנים לסגר: שלוש מעדניות חדשות שיסגרו לכם את הפינה

להישאר בבית זה השחור החדש והמעדניות מנסות לעמוד בקצב. סניף חדש לסוליקה, בוטיק סנטרל מוסיפה מעדנים ועוד בייקרי בדרך - שלושה מקומות חדשים לאוכל מוכן בטייק אווי או במשלוח

סוליקה (צילום: אפיק גבאי)
סוליקה (צילום: אפיק גבאי)
15 ביולי 2020

אבי ביטון מתרחב | סוליקה הרצליה

קובה, עיג'ה, מטבוחה הום מייד ופלפלים ממולאים מעכשיו בהרצליה: סניף חדש למעדניית סוליקה, הראשון לצאת מגבולות תל אביב. "הקורונה תפסה את ענף הקולינריה בהפתעה אבל מהרגע הראשון היה לי ברור שתוכניות שהיו לי להרחבת סוליקה יתממשו", אומר השף אבי ביטון. "אם ב'קפה פופולר' נאלצתי ביום אחד להוציא עשרות עובדים לחל"ת ולרוקן מקררים, החום הביתי שמפיצה סוליקה במאכלים שלה איפשר לנו להמשיך עם משלוחים בתקופה הסגר. המון שנים שאני במקצוע ובסופו של יום אני נהנה להאכיל ולשמח אנשים. סוליקה פשוט מאפשרת לי לעשות זאת בכל תקופה ובכל מצב".

מלבד מקררים וויטרינות עמוסי מעדנים, הלוקיישן החדש כולל 16 מקומות ישיבה בחוץ ובר ישיבה עם 4 מקומות בפנים. במקביל לסניף החדש, אח למעדניות בצפון תל אביב (רחוב איינשטיין ומרכז שוסטר), הושקו אתר להזמנות אונליין ומועדון לקוחות.
חבצלת השרון 35, כיכר דה שליט, הרצליה פיתוח, 03-9595525, תפריט והזמנות באתר

פעם שלישית סוליקה (צילום: שמרית שבתאי)
פעם שלישית סוליקה (צילום: שמרית שבתאי)

ממאפייה למעדנייה | בוטיק סנטרל

לאחר 20 שנות התמחות במאפים מתרחב פטיסרי בוטיק סנטרל לראשונה לתחום המעדניות. תחת המותג Boutique Deli יימכרו בסניפי הרשת בתל אביב (וגם בירושלים וראשל"צ אם במקרה תגיעו לשם) כריכי סביח, אנטיפסטי, בולגרית, חביתת עדשים טבעונית ועוד (18 ש"ח) מנות פסטה (32 ש"ח), סלט יווני וניסואז (28 ש"ח) וקישים אישיים במילוי בטטה, ברוקולי, בצל, פטריות, שרי-בולגרית ותרד (18-32 ש"ח). לכבוד ההשקה נבנו דילים של אוכל+שתיה קרה/חמה במחיר מוזל. הגודיז זמינים בטייק אווי ובמשלוח דרך WOLT.
בוטיק סנטרל

בוטיק דלי (צילום: טל סיון ציפורין)
בוטיק דלי (צילום: טל סיון ציפורין)

לא בדיוק מעדנייה אבל | הבייקרי

נכון שזו לא מעדנייה אבל בכל זאת כדאי לדעת שאם לא יהיו הפתעות גל שני ומי יודע מה עוד, בסוף אוגוסט ייפתח בכיכר דיזינגוף סניף חדש של הבייקרי. הלוקיישן הכי חם בזמן הסגר וספוט חמוד באופן כללי מאז תום השיפוץ יהפוך לעוד יותר אטרקטיבי כשדלתות המאפייה ייפתחו וניחוח עוגות, לחמים וקרואסונים מושלמים ישגע לנו את האף.
כיכר צינה דיזינגוף 6 תל אביב

קפה ומאפה בבייקרי (צילום: עידית בן עוליאל)
קפה ומאפה בבייקרי (צילום: עידית בן עוליאל)