נלחמים על הבית: המשלוחים החיוניים הכי טובים בתל אביב

תחרות? איזו תחרות? שליחי וולט מציפים את העיר (צילום: שאטרסטוק)
תחרות? איזו תחרות? שליחי וולט מציפים את העיר (צילום: שאטרסטוק)

בתוך עירנו אנחנו חיים, וראינו את הרחובות הריקים והאמפמים הסגורים: באווירה הבטחונית הנוכחית, גם התל אביבים מעדיפים להימנע מלצאת החוצה, ואנחנו פה לעזור למי שרוצה להישמר עם רשימת המקומות הכי טובים להזמין מהם מוצרים בסיסיים - מוצרי אוכל, תרופות, מוצרי טמבוריה או אפילו כביסה

8 באוקטובר 2023

הלב עם תושבי הדרום והגוף עדיין מנסה לעכל את ההלם, שלא לדברעל החששות, ותל אביב עדיין לא יצאה לרחוב, ומסתגרת בבית. לטובת הנשמרים, אספנו רשימה של מוצרים חיוניים במשלוח שיגיעו עד הבית – ואל תשכחו לתת הפעם טיפ נדיב לשליח.

משהו מהסופר

בוולט יש אפשרות, נכון לשעות אלה, להזמין מאחד הסופרים הגדולים – סופר ויקטורי, טיב טעם וסופר יודה (השניים האחרונים סגורים נכון לשעה זו) – מהם תוכלו להצטייד באוכל, ירקות ופירות, לחמים ופחמימות, דברי מתיקה ומליחה לאכילה רגשית, וגם מוצרי ניקיון והיגיינה. אם כבר אתם מזמינים, אפשר לצייד גם כמה מוצרים יבשים שיהיו למקלט, לכל צרה שלא תבוא.

מוצרי פארם ותרופות

שור טבצ'ניק
מבית המרקחת שור טבנצ'יק מציעים להרים טלפון ולהתקשר למקום כשיש צורך בתרופות מרשם, והם יוכלו להנפיק את התרופה, ואף ליצור קשר עם שליח מטעמם.
03-5288818

טפו טפו שלא תצטרכו. צילום: שאטרסטוק
טפו טפו שלא תצטרכו. צילום: שאטרסטוק

סופר פארם
ניתן להזמין משלוחים של תרופות מהסופר פארם דרך שירותי יאנגו דליברי – יש להזמין דרך אתר סופר פארם אונליין, או להתקשר לסניף סופר פארם לונדון מיניסטור.
077-8880390 

BE Pharm
כל סניפי בי פארם עומדים לרשותכם בחשבון הוולט. אמנם אי אפשר לרכוש תרופות של ממש דרכו, אבל אפשר משחות, טיפות, סירופ להקלה על שיעול וצינון, תרסיסים, מד חום, ויטימינים, שמנים אתריים שביכולתם להרגיע, פלסטרים, טמפונים, נייר טואלט וגם בדיקות אנטיגן.
להזמנה מוולט

ירקות ופירות | קטיף של בוקר

הירקנייה האיכותית זמינה גם היא בשירותי הוולט. שווה להצטייד בירקות ופירות טריים, כי חשוב לגוון בסלט טרי ורענן בין כל הפחמימות והמונסדיום גלוטמט שטוחנים מול הטלוויזיה.
להזמנה בוולט

מוצרי מעדניה: דליקטסן

מוצרי המעדנייה של הדליקטסן זמינים בשירותי הוולט, היאנגו וגם דרך משלוחים באתר הדליקטסן. ממרחים, גבינות, לחמים, סלטים, אוכל מבושל וכל מה שצריך.
באתר

בשר קצבייה | אהרוני'ס

הקצבייה של אהרוניס זמינה למשלוחים דרך הוולט, ותדאג לכם לשניצלים, לקציצות ולכל מה שיעזור להעלות את הברזל ולהרגיע קצת.
להזמנת משלוח

יכין לכם המבורגר. אהרוני (צילום: אנטולי מיכאלו)
יכין לכם המבורגר. אהרוני (צילום: אנטולי מיכאלו)

מאפים | לחמנינה

עוגות, עוגיות, מאפים, לחם, חלה ושוב עוגות, עוגיות, מאפים. בפחמימות (ובקרואסון פיסטוק בפרט) ננוחם ולחמנינה זמינים בוולט.
להזמנה בוולט

גלידה | גולדה

על מה אתם מסתכלים? גלידה זה מוצרך צריכה בסיסי, כי אין הרבה דברים מנחמים כמו גלידה. לשבת מול המסך ולנשנש אותה זו המלצה חמה מאיתנו ואין כמו גלידה גולדה להמתיק מעט את הגלולה.
להזמנה בוולט 

כולם רוצים גלידות מורכבות? אז קחו. גולדה (צילום: יח"צ)
כולם רוצים גלידות מורכבות? אז קחו. גולדה (צילום: יח"צ)

טמבורייה: הבית שלי טמבור

נשרפה נורה? צריכים מאוורר לממד? בטריות לשלט? בקיצור, טמבור. הבית שלי טמבור זמינים בוולט ויש בידיהם כל מכשיר או חפץ לבית שיכולתם לחשוב עליו.
להזמנה בוולט

מכבסה | Bubbles

לא לכולנו יש מכונת כביסה בדירתנו התל אביבית המעופשת, וגם אנחנו לא רוצים להצחין. מכבסת באבלס במקווה ישראל תדאג לבוא עד למפתן ביתכם, לאסוף את סל הכביסה ולהשיב אותו נקי וריחני כמה שעות לאחר מכן.
03-5249959