תפסיקו לשקשק: המיקסולוגים השווים בעיר מביאים לכם קוקטיילים עד הבית

בימים כתיקונם אנחנו רגילים לפגוש אותם מאחורי הברים, אבל לכבוד בידודי הקורונה החליטו גם האנשים שמכינים לנו משקאות להתגייס בצו חרום. כל האופציות להזמנת קוקטיילים משובחים במשלוח

כזה אבל במיטה. בושוויק
כזה אבל במיטה. בושוויק

אז אחרי שסיפרנו לכם איפה תוכלו להזמין משלוחים של אוכל מהמסעדות הכי שוות בעיר ויינות ומשקאות חריפים שיהפכו את בידודי הקורונה לנסבלים יותר, אפשר להתקדם למשקאות מתוחכמים באמת. כך תזמינו נגרוני, מוחיטו וגם אוכל ברים ברמה גבוהה עד לפתח הדלת (פשוט כי מעבר לזה אסור)

בושוויק

גם אתם מתגעגעים לבושוויק, ללה אוטרה ולאימפריאל? בינתיים הקוקטיילים השווים של קבוצת האימפריאליסטים יגיעו אליכם מבוקבקים בבקבוקים של 500 מ״ל במחיר 100 ש״ח (רשמית מדובר בכחמש מנות, אבל נראה לנו שאפשר להשתלט על זה גם לבד). בתפריט שני הבסט סלרים של הבושוויק – ג׳אנק שופ (ג׳ין בומביי ספייר, מרטיני רוזאטו, ליים, פטל והל שחור) ובודגה מרגריטה (טקילה אל חימדור בלנקו, לוקסרדו מרסקינו, ליים וכוסברה). כרגע המשלוחים מתבצעים פעם ביום בשעות הערב במרכז תל אביב.
הזמנות דרך עמוד הפייסבוק 

 

ספייסהאוס

המיקסולוג יותם שילה וצוות הספייסהאוס חונכים שירות משלוחים משתלם במיוחד. כל תפריט האוכל והמשקאות של הספייסהאוס יגיע אליכם בהנחה של 30%, כשבשעות השמחות (21:00-18:00) הקוקטיילים נמכרים במבצע של 1+1.
03-5185904

ספייסהאוס. צילום: חיים יוסף
ספייסהאוס. צילום: חיים יוסף

סילון

הבר הוותיק מציע תפריט רחב של משקאות במכפלות של חצאי ליטר – למשל נגרוני (150 ש״ח ל-500 מל), ביצ׳יקילטה (קמפרי או אפרול עם סוביניון בלאן – 130 ש״ח ל-500 מל׳) ועוד. בנוסף תקבלו עם המשקה כוסות ובוטנים – כל מה שצריך בשביל להעביר עוד ערב בעירפול החלקי הנדרש.
052-6377961