אחותי, תנוחי: יכול להיות שנינט רוכבת על גל ההצלחה של סופי?

מכירים את קרוב המשפחה הזה שמביך אתכם כשהוא מפריז בתגובות אוהדות ברשתות החברתיות? לרוב הוא מעל גיל 60, במקרה הזה הוא נינט

מתוך עמוד האינסטגרם של סופי טייב
מתוך עמוד האינסטגרם של סופי טייב
9 באוקטובר 2018

הצטרפותה של סופי טייב למשחקי השף קונדיטור מסתמנת כמה שיהפוך אותה לטייב הלוהטת בתקופה הקרובה. לפי הדבקות המרשימה של נינט במעקב אחרי אחותה באינסטגרם, נראה שגם היא מבינה כי היא בדרכה להפוך בעצמה לאחות-של.

שלא תבינו לא נכון: פינה חמה בלב שמורה לנו לנינה. מרגשים אותנו אנשים שמתעקשים להגדיר את עצמם חרף דעת הקהל. עם זאת, נראה שעל מנת לשמר קריירה משגשגת לאורך זמן דרוש קהל מעריצים, וכזה מתחילה לצבור דווקא האחות הקטנה לבית טייב. ייתכן שהיפוך התפקידים בבית הוא זה שהצית אצל הנינה את יצר הפרגון, וכך ניתן לראות אותה מדי פוסט צורחת על אחותה "את מהממת!!!!!!!!!!!!!!!" וגם "מ ד ה י ם ! ! !" כשם שרווקים מגיבים על תמונות של זוגות. לא פשוט היה לזהות את הכרוניקה הזאת כשכל המגיבות והמגיבים בעמוד של סופיה נקראים "נינט" בווריאציות שונות, ומתגלים כעמודי מעריצים.

עוד כתבות שיעניינו אותך:
לקראת חצי הגמר ניסינו להבין – מה הקטע עם נינג'ה ישראל?
דה פור: מה זה הריאליטי המטומטם הזה?
מאחרוי הסורגים: כך תיראה עונת הפלילים של האח הגדול

הנקודה הזאת מעלה סוגיה מעניינת. מוזר לחשוב שנינט ניזונה מההצלחה של סופי, אם מבינים שהסיבה היחידה להצבתה של סופי בקדמת "משחקי השף קונדיטור" זו העובדה שהיא האחותה של נינט. אז מי רוכבת על הקריירה של מי? אנחנו התבלבלנו מרוב ביצים ותרנגולות, הלכנו לאפות מהן עוגה ולפרסם באינסטה. אתם תישארו להביט ב(חלק מזערי מתוך ה)ממצאים.

View this post on Instagram

כי צריך גם להתאוורר ממתוקים????

A post shared by Sophia Tayeb (@sophietayeb) on

לא, הזמנתי בטטה ואספרגוס מטורקיז

 

מה, נגיד קונדיטוריה שהולכת לכבוש את ניו יורק?

View this post on Instagram

וזאת התוצאה???????? יההההההה

A post shared by Sophia Tayeb (@sophietayeb) on

ממש ללטף ולקרוא לזה מיצי

 

https://www.instagram.com/p/BntoioSnCEF

טוב מה נסגר עם ה"חמוד", יצרתי את זה מדם לבי

כן, אין עוד שום בן אדם בעולם שיודע להכין לחמניות