נערי פוסטר

מה צפוי לכם בתערוכת Street-Print, שמציגה את העיצובים הבולטים מתחום חיי הלילה שראו אור השנה?

כרזה להופעה של התפוחים בתדר. עיצוב: Yonil
כרזה להופעה של התפוחים בתדר. עיצוב: Yonil
2 בדצמבר 2013

עמותת "לצאת מהקופסה" והמותג סטולי גולד מקיימים זו השנה השלישית את תערוכת Street-Print. "לצאת מהקופסה" היא עמותה שהוקמה על ידי קבוצה של סטודנטים צעירים כדי לספק לאמנים, מעצבים ומאיירים גרפיים במה והזדמנויות ליצירה. התערוכה מבקשת להפנות זרקור לפרויקטים הייחודיים שנוצרו השנה במרחב התרבותי והיצירתי של חיי הלילה, ובמרכזה יעמוד הפעם הקשר בין הפורמטים המודפסים המוכרים לבין הפורמטים הדיגיטליים החדשים שחיים ברשתות החברתיות.

בתערוכה יציגו יותר מ-20 מעצבים שפעילים בתחום חיי הלילה של תל אביב. בין הפרויקטים שיוצגו יהיה גם הפרויקט Save The Block, שיזם המעצב אמיתי גלעד, ומאגד את כל המעצבים שהגיבו בעיצוב כרזות לסגירת מועדון הבלוק במרץ השנה.

פרויקט מעניין אחר, שנאצר על ידי שחר בוכר, הוא תערוכת גיפים שבמסגרתה יוצג אוסף של קבצי גיף (רצף של מספר תמונות שמחוברות אחת לשנייה ויוצרות סרטון) שנוצרו על ידי מעצבים מובילים בחיי הלילה. בנוסף, בת גולן, עורכת הווידאו של וואלה!, תציג סרטון שמורכב כולו מהעיצובים הדיגיטליים המוכרים והבולטים שנעשו השנה, ובאמצעותו היא תנסה לבחון את השפעת הצפת המידע על אופן קליטת המידע שלנו, ואת חשיבותו של המעצב בעולם האינטרנטי.

Hand to Hend

 

רודהד בבוטלג
רודהד בבוטלג

בנוסף, כמו בכל שנה יוצגו גם פוסטרים שעוצבו במיוחד עבור התערוכה וברוח המותג סטולי. בין שמונת המעצבים שנבחרו בקפידה יזכה מעצב אחד בפרס הסטולי של השנה. חבר השופטים בתחרות כולל את עברי לידר, את המעצבת מיכל סהר, את איש הקריאייטיב אלעד סונגו, את המעצב והעיתונאי יובל סער, את עורך Time Out תל אביב והנציג שלנו בתחרות איתי ולדמן, את המאייר דוד פולונסקי ואת המומחה לתאורה ואיש חיי הלילה שי שטריקר.

אירוע פתיחת התערוכה וההכרזה על הזוכה בתחרות יתקיים הערב בשעה 20:30 בבית עמיעד שבשוק הפשפשים ביפו. התערוכה תימשך בין ה-3-6.12. הכניסה חופשית.

Moiré ברסק
Moiré ברסק