רולדין משיקים פופ-אפ סופגניות קיץ בעזריאלי

חנוכה הגיע מוקדם השנה: כי למה למכור לכם סופגניות רק לחודש אחד אם אפשר למכור לכם סופגניות כבר עכשיו?

צילום: טל סיון ציפורי
צילום: טל סיון ציפורי
10 ביולי 2019

שלום וברוכים הבאים ל"מתי הסופגניה הזאת בכלל", הפופ-אפ בו הכל נאפה על המקום ולוח השנה לא משנה: לרולדין לא היה רצון לחכות עד החורף (ורצון למכור המון סופגניות גם עכשיו) והם פותחים חנות פופ-אפ בקניון עזריאלי המעוצבת כמתחם פטיסרי פריזאי בחמישים גוונים של ורוד ובמיטב האסתטיקה הסוכרית, בו אף תוכלו לחזות מול עינכם קונדיטורים המנוסים בשעת הזילוף, הציפוי והקישוט.

מה בתפריט? קודם כל, מיטב הקלאסיקות הידועות של בית הסופגניות הנצחי – ריבת חלב, תות ושוקולד. וגם, שלל סופגניות ייחודיות במראה מרהיב וטעם יצירתי, כגון סופגניית פירות יער במילוי קרם פטיסייר וריבת פטל, ציפוי קסיס, מרנג ופירות יער מיובשים או פיסטוק עם שבבי פיסטוק קלוי ושוקולד לבן, ואחת שאהבנו במיוחד – סופגניית בלונדי בטעם קרמל מלוח בתוספת שונטי שוקולד לבן, פונדט אגוזי לוז וצ'ייסר קרמל מלוח. ניכר שכל סופגנייה עברה תחת ידיהם המיומנות של השף קונדיטורים שהתייחסו לכל אחת ואחת כאילו היא יצירת אמנות והפליאו בטעמים טובים באמת. בנוסף, כל יום יש טעם ספיישל חדש בהפתעה.

ומי רוצה לאכול סופגנייה בחום יולי אוגוסט אתם שואלים? האם זה המרענן הרשמי של הקיץ? ובכן, מלבד החוכמה העתיקה הגורסת שכל עת היא עת לבצק מטוגן, הקולקצייה הקיצית באמת מפתיעה לטובה בסופגניות עם מילויים קצת יותר קלילים משרואים בחנוכה. לא נראה כאן סופגניות עמוסות לעילא ולעילא במגדלים של שוקולד, סוכריות מתפוצצות ושערות חלווה, אלא הדגש כאן הוא יותר על פירות ועל מרכיבים לא מכבידים שמתאימים לשמש הקופחת. מחוץ לפופ אפ בחנות עזריאלי כבר עומד תור ארוך מאוד של מי שבאו לצרוך את מאכל החנוכה המסורתי, אז כדאי למהר.

קניון עזריאלי תל אביב, קומה 1. ימים א-ה בין השעות 10:30 עד גמר המלאי. עד היום האחרון של אוגוסט