מוזמנות לנשף: 8 עצירות חובה בסיור הגלריות השבועי שלכן

תערוכת הנשף מוזיאון העיצוב חולון. צילום: אלעד שריג
תערוכת הנשף מוזיאון העיצוב חולון. צילום: אלעד שריג

אירועי בוגרים בכל מקום, פרופרמנס, תערוכות יחיד וגם סקס - אבל גולת הכותרת היתה ונשארה מה שקורה בחולון. אספנו עבורכן 8 מקומות עבור סיור הגלריות הקבוע

1. נקודת מפגש: אירועי בוגרים בשנקר

כבר אמרנו לכם השבוע ונגיד את זה שוב: תערוכת הבוגרים של ביה"ס לאמנות רב תחומית בבניין עלית (זבוטינסקי 8 ר"ג) וגם תערוכות הבוגרים של כל מחלקות העיצוב (אנה פרנק 12 ר"ג). הפרטים שאתן צריכות כאן.

עבודה של לי מרי, עיצוב אופנה שנקר (צילום: עדו לביא)

2. יואב ברנר במעבדה לאמנות

"SEX IS LOVE SEX IS NOT LOVE" הוא שמה של תערוכת היחיד של יואב ברנר במעבדה לאמנות, חלל האמנות בהרצל 119, המוגדר על ידי האוצר שרון תובל כ"ניסוי אמיץ ובלתי מתפשר של האמן הצעיר יואב ברנר שבדק פיזית עם זוגתו את הגבולות המאוד דקים בין סקס כאקט ייצרי טהור לבין אהבה". פרטים נוספים באיוונט. 

פרט מתוך התערוכה (צילום: יואב ברנר)

3. דגש חזק בסמינר הקיבוצים

השבועות האלה הם אול אבאוט תערוכות סיום בשלל מופעיהן, ותערוכת הבוגרים במסלול לימודי האוצרות בסמינר הקיבוצים, בגלריה החדשה שלהם באחד העם, נראית מסקרנת במיוחד. עוד פרטים כאן. 

4. נעמה צבר בגלריה דביר

"חלומות הם כמו מים" – תערוכת יחיד של אמנית המיצג והמיצב נעמה צבר, בדרך כלל חיה ופועלת בניו יורק ועכשיו קצת איתנו כאן. גלריה דביר, המלך חזקיהו 3, החל מה-17.7 (שבת) ועד סוף אוגוסט. עוד פרטים באתר הגלריה.

פרט מתוך התערוכה
פרט מתוך התערוכה

 

5. תצלומים מכוננים בגלריה אינדי

תערוכה קבוצתית שכדאי מאוד לראות, בהשתתפותם של אורי גרשוני, ורדי כהנא, נועה צדקה, עדי נס, רונה יפמן ועוד אמני צילום מהשורה הראשונה, בסדרת תערוכות העשור של הגלריה. אינדי גלריה שיתופית לצילום, צלנוב 42, כל הפרטים באתר הגלריה 

6. תמר הירשפלד בדה ספיריט

פרפורמנס של האמנית תמר הירשפלד בבית הספר לאמנות הפרפורמנס שנפתח לא מזמן ביפו, בשת"פ מיוחד בינה ובין תלמידות בית הספר. "המופע מנסה להפיח חיים בחפצים שהושלכו על ידי תושבי השכונה. אנחנו, בנות המזל, נחלוק לערב אחד מהשפע שהחיים הרעיפו עלינו, עם האומללים של שוכני הפחים והחצרות". פרטים בעמוד האיוונט.

7. נדיה גורנשטיין ב-BY5

שיח גלריה בתערוכה "חדר משלך" בגלריה BY5, תערוכת היחיד של נדיה גורנשטיין עם האוצרת חגית פלג רותם. שבת, 11:30, כל הפרטים כאן.

No photo description available.

8. "הנשף" במוזיאון העיצוב חולון

יש מצב שזו תערוכת השנה, וכבר עפנו עליה מוקדם יותר השבוע, ולפי כל הסימנים המטרימים והביקורות המהללות, צריך להיות די דביל כדי להחמיץ אותה והשבוע יהיו המון הזדמנויות לא לצאת דביל. כל הפרטים כאן.

תערוכת הנשף במוזיאון העיצוב חולון. צילום: אלעד שריג
תערוכת הנשף במוזיאון העיצוב חולון. צילום: אלעד שריג