הסיפורים הכי קשים על תוצאות חיטוט בנייד של בן הזוג

הסקרנות הרגה את החתול, אבל גם את הרומנטיקה. אספנו מספר סיפורים על התוצאות ההרסניות עקב חיטוט שנייד של בן/בת הזוג או של חברים טובים, שיגרמו לכם לשנות את הקוד לאייפון ברגע זה

חיטוט בנייד של בן הזוג
חיטוט בנייד של בן הזוג
7 באוגוסט 2018

אף אחד מאיתנו לא מחטט, אף אחת מאיתנו לא סקרנית, ובטח שאנחנו מאפשרים חופש מוחלט בזוגיות או חברות. עד לרגע שבו נראה לנו שמשהו קורה מאחורי גבנו. או עד לרגע שבו אנחנו מנסים לשים שיר דרך האייפון של החבר, והודעה גורלית קופצת לנו מול העיניים ומשנה לנו את החיים.

עוד כתבות מעניינות:
מרקורי בנסיגה, כוננות ספיגה: איך להתמודד עם הכוכב הפושטק?
שלום וביי: סיפורי הפרידות הכי מטורפים שלכם בשש מילים
יורדים על ארבע: מיצינו משלישיות ויש רק דרך אחת להמשיך מכאן

אם רוסיה התערבה בבחירות של ארה"ב, ההתערבות בחיים הטכנולוגיים של האנשים הקרובים אלינו היא בלתי נמנעת. זה אפילו לא עניין של ממש להרים את האייפון של מישהו ולחטט – זה עניין של לחיות עם מישהו, בן/בת זוג או חבר/ה טוב/ה, לראות את התתנהלות שלהם ולהתחיל לחבר את הנקודות. מה עדיף, לחטט בזדון או לגלות מידע חסוי בטעות ואז להתמודד עם ההשלכות? כך או כך, קבלו את סיפורי החיטוטים הכי מצלקים:

גוסיפ גירל

"החברה הכי טובה שלי השתכרה למוות במסיבה והתעלפה. בדרך חזרה במונית פתחתי את הטלפון שלה כדי לשלוח לאמא שלה הודעה שהיא ישנה אצלי. כשפתחתי את הוואטסאפ שלה ראיתי שבחור שהייתי בעניין שלו והיה החבר הכי טוב שלי שלח לה הודעה. נכנסתי לשיחה שלהם. גיליתי שהם מדברים כבר ארבעה חודשים בזמן שלה יש חבר בכלל, ומתאמים גרסאות של סיפורים לספר לי כשהם נפגשים סטייל "אמרתי לה שאני הולך לשחק כדורגל עם חברים תגידי לה שאת הולכת לארוחה ובואי אלי זריז".

כל כך כעסתי שאימתתי אותה עם זה והיא ניסתה להכחיש. הרמתי טלפון לחבר שלה ואמרתי לו שהיא שוכבת עם מישהו אחר. הוא זרק אותה והיא נכנסה לדיכאון – אמא שלה התקשרה אלי ואמרה לי שאני בריונית ושהבת שלה תתאבד בגללי. כאילו אני אשמה שלבת שלה אין מצפון. בכל מקרה היא לא התאבדה וגם לא חזרה למעגל החברות שלי לעולם".

"חברים" יש רק בסדרה

"היתה לי חברה ממש ממש ממש טובה. כמו אחות. זה תמיד היה אפלטוני. היו לה כל מיני שלבים וכל פעם היא היתה דלוקה על חבר אחר שלי. זה לא הפריע לי, עד שיום אחד היא התבייתה על מישהו וקלטתי שיש מצב שזה נהיה אמיתי ביניהם. יצאנו כמה חבר'ה מחוץ לעיר לטייל באיזה נחל והיה איזה רגע שהיא השאירה את הנייד שלה והלכה למים.

החבר שעליו היא היתה דלוקה בדיוק סימס לה. זה עיצבן אותי כי אני סימסתי לו קודם ולי הוא לא ענה, אלא רק לה. לא התאפקתי ונכנסתי להודעה. הוא לא כתב שם משהו יוצא דופן, סתם שיחה רגילה אבל עדיין זה עיצבן. ברגע הזה הבנתי שזהו, הם הולכים להיות ביחד והחברה הטובה שלי תהפוך להיות הגירלפרינד שלו ושם דבר לא יהיה אותו דבר. בסוף הם גם התחתנו ואני שמח בשבילם והכל, פשוט לגלות את זה ככה היה די מבאס. היום אנחנו בקושי בקשר, אז אולי טוב שיצא שהם ביחד".

שקרים אמיתיים

"עוד כשהתחלנו לצאת, ידעתי שלאקס שלי יש אישיוז עם האקס שלו. יכול להיות שנורת האזהרה הענקית שנדלקה כשגיליתי שהם היו מאורסים הייתה אמורה להיות מספיקה כדי לא להיכנס למיטה החולה הזו, אבל הלב – כידוע – אינו האיבר החכם ביותר בגוף. אחרי כמה חודשים הרגשתי שמשהו לא בסדר. התעוררתי מוקדם ועישנתי סיגריה בסלון, הוא נשאר לישון בחדר. הנייד שלו היה שם ולא יכולתי לשלוט בסקרנות, הייתי חייב לראות אם משהו קורה שאני לא יודע עליו. שיטוט קצר מאוד בוואטסאפ שלו גילה לי שלא רק שהוא והאקס שלו מתכתבים ומתגעגעים זה לזה, אלא שהם גם קבעו להיפגש (למרבה הנוחות) ביום ובשעה בהם אני הולך להיפרד מאחותי שטסה לטיול אחרי צבא שלה".

סורי נוט סורי

"פעם ישנתי אצל חבר שלי והמסנג'ר שלו בפייסבוק נשאר פתוח, אז לקחתי לי חירות מינימלית וגללתי קצת למעלה. ראיתי שהוא כתב שם לחבר שלו שבא לו להביא לי כאפה לפעמים כי אני צדקנית נורא ומבקרת כל הזמן את המשפחה שלו. זה היה נכון, הייתי צדקנית וביקורתית, אבל המשפחה שלו הייתה באמת בלתי נסבלת, אז התחושות שלי היו אמביוולנטיות בנוגע לממצא הזה.

לא אמרתי לו כלום, אבל כמה ימים אחר כך רמזתי לו שקראתי את זה, במין, 'מה, אני מעצבנת אותך? בא לך להביא לי כאפה?' הוא יצא עליי שחיטטתי לו בהודעות ומאז החליט שפיתחתי אצלו פראנויות והוא לא יודע יותר אם לסמוך עליי, אבל כמה שבועות אחר כך עשה לי בדיוק את אותו הדבר וחיטט לי במיילים. מי מחטט במיילים בכלל? באיזו תקופה אנחנו? אניוואי, למדתי מזה שאפשר ואף מומלץ לחטט בהודעות, כי רק ככה האמת צפה החוצה. אלא אם יש לכם זוגיות טובה, ואז… לא יודעת איך זה בזוגיות טובה".

הגם אתה, ברוטוס?

"המשפחה שלי באה לבקר בתל אביב. כשהיינו בדרך לגלידה אחרי הארוחה אחותי ביקשה לקפוץ רגע לדירה שלי להשתין. כשחיכיתי שתסיים קפצה הודעה חדשה בוואטסאפ שלה – "כן, אחותך באמת ממש מוזרה". עקצתי אותה על זה בקטנה והיא התנצלה ונראתה נבוכה, אבל זה לא שמישהו הופתע שזה מה שהיא חושבת (כולל אותי). כולם המשיכו הלאה ולא דיברו על זה שוב לעולם".

סיסטרהוד 🙂

"הייתי אצל חברה בבית וכשהיא הלכה להתקלח ישבתי על המחשב שלה. ראיתי שהיא מתכתבת עם מישהו שהייתי מאוהבת בו אז אז עשיתי מעשה נלוז וקראתי את ההתכתבות כמה ימים אחורה. היה ברור לגמרי מהשיחה שהוא בקטע שלה ומנסה להזרים אותה שתבוא אליו, והיא פלירטטה חזרה אבל לא התייחסה ברצינות להצעות שלו ובשום שלב לא עברה את הגבול. אני לא יודעת אם היא סתם לא הבינה את הרמזים שלו או שהתעלמה מהם בכוונה כי ידעה שאני בעניין שלו, אבל זה היה מקרה נדיר שבו סיימתי את החיטוט פחות פרנואידית ממה שהייתי בתחילתו".

סיסטרהוד 🙁

"בערך שנה לתוך מערכת היחסים שלי עם האקס החלטתי ברגע של שעמום וחוסר בגרות משווע לחטט לו במייל מסנג'ר ולבדוק מה היה הרושם הראשוני שלו ממני כשרק הכרנו. נכנסתי לשיחה עם החבר הכי טוב שלו והתחלתי לגלול מעלה במשך דקות ארוכות עד שהגעתי לתאריך המיוחל.

שם, לאחר שהיה במסיבת יום ההולדת שלי (זאת הייתה הפעם השלישית בערך שאי פעם נפגשנו) הוא כתב לחברו 'דרך אגב – אחותה הקטנה היא הבחורה הכי יפה בעיר'. כן כן. אפשר לומר שלמדתי את הלקח שלי על חדירה לפרטיות של אנשים אחרים".

סע בן צור, סע

"היינו יחד משהו כמו חודשיים. נסענו לסופ"ש אצל חברים שלו בצפון הארץ הרחוק מאוד; סיטואציה שמרמזת על קרבה ורצינות שמקנה תחושת ביטחון בקשר הטרי. באיזשהו שלב עצרנו כדי למלא דלק ואני נשארתי באוטו. צליל הודעה נשמע מהטלפון שלו והסתכלתי לראות במי מדובר. ראיתי שזו חברה טובה שלו, שאת שמה הוא הזכיר פעם או פעמיים. יצר הסקרנות לא הרפה ממני ונכנסתי לראות על מה היא הגיבה כשהיא כתבה: 'אוי. באסה לשמוע'.

כשנכנסתי לגלול את ההודעות ראיתי שהוא כתב לה עליי: 'מתוקה, אבל זה לא זה'. כאמור, אנחנו בדרך לצפון, לפגוש את החברים הקרובים שלו ולהעביר יחד יומיים שלמים. בהמשך הנסיעה לא הוצאתי מילה מהפה, פתחתי את החלון והדמעות התעופפו להן דרכו, בניסיון עלוב של הרוח לייבש אותן. המשכתי את הסופ"ש הזה בשקט. יצאנו חודשיים אחר כך ונפרדנו. אם זה היה קורה היום, הייתי יוצאת מהאוטו, טורקת את הדלת, מעיפה לו סטירה ועפה משם".