נסו לבלוע את זה: בקרוב יפתח בפלורנטין מקדש שיערוך אירועי סקס ושוקולד

סקס ושוקולד הם שתיים מהיצירות היפות ביותר שידע העולם מאז שחר האנושות, אבל האם ניתן לשלב ביניהן? עדיאל מור, שוקולטייר ומנחה סדנאות מיניות טוען שכן ואנחנו רוצים לשמוע עוד

קוקואה. צילום: אנטולי מיכאלו
קוקואה. צילום: אנטולי מיכאלו
31 באוקטובר 2018

כהן השוקולד, עדיאל מור, משוטט בהתרגשות בין שקי השוקולד האיכותי שרכש ממיטב המותגים האירופיים כדי לייצר את אבני היסוד או כדורי התאווה, במקדש שהוא מקים בימים אלה בפלורנטין. בשקים חבוי שוקולד מחמאת קקאו, אבקת קקאו, וניל וסוכר, המשמש בימים רגילים כחומר גלם לקונדיטוריות, ותוכנם מגיע ברמות משתנות של מוצקי קקאו, מחמישים אחוזים מוצקים ומעלה. מור מוסיף לשוקולד אבקת מאקה, פולי קקאו גרוסים, קוקוס קלוי, קרם קוקוס, אגוזי לוז או פרחי מלח ים אטלנטי ויוצר טראפלס טבעוניים (6 ₪ ליחידה) ומשקאות שוקולד יחודיים.

עוד כתבות שיעניינו אותך:
כל הפרטים על המסעדה שתקום במקום ננוצ'קה
רשימת הפיצריות החדשות בעיר שחובה לנסות
טסים לניו יורק? אלה קינוחי החובה שלכם

לגיטימי במקום הקפה של הבוקר? צילום: אנטולי מיכאלו
לגיטימי במקום הקפה של הבוקר? צילום: אנטולי מיכאלו

בזמן שכדור כזה של שוקולד מתוק נמס לכם ומתפשט ברכות חמימה ומענגת אל תוך חלל הפה, נספר שמור הוא אומן קעקועי חינה, ומנחה של סדנאות למיניות האדם. (בסוכות העביר סדנה בנושא מיניות בפסטיבל בהשראם במדבר). במשך שנים של מגורים בתאילנד ובגואה, מור למד משפית, שהיא מומחית לאוכל טבעוני, לגלגל טראפלס מושלמים, אותם מכר בדוכן בשוק של אוכל רחוב בתאילנד, ובמקביל רכש ידע במיניות מודעת בהודו.

מור מזג את שני העולמות הללו לתוך שיקוי אהבה, עשוי השוקולד כמובן, שהוא מכין כאן בשני פורמטים: משקה אחד של קקאו טקסי חם, סמיך ממאקה, ומתובל בצ'ילי שיגרום לכם להבין עכשיו את מה שהאצטקים הבינו כבר לפני אלפי שנים – שוקולד מעניק גם אופוריה וגם שיפור ביצועים. שיקוי נוסף קר נקרא כאן שייק קקאו ומכיל קקאו נא, מאקה, שמן קוקוס וסילאן. במילים אחרות, שתיית שקויי האהבה השוקולדיים עתידה להביא את בשורת מיניות האדם אל היקום הפלורנטיני. אתם מוזמנים לבוא, לשתות, לחוות, לקבל הדרכה, ולממש את עצמכם באופן מודע.

את זה אנחנו מוכנים למשש בפומבי. צילום: אנטולי מיכאלו
את זה אנחנו מוכנים למשש בפומבי. צילום: אנטולי מיכאלו

בעתיד הקרוב, מור מקווה שמהמקדש שבנה בשדרות וושינגטון, הוא יוכל להוציא סדנאות ואירועים המשלבים את שני תחומי הידע שלו. אם להתחשב בעובדה שהוא קולע לשני תחומים עניין של תושבי שכונת פלורנטין; טבעונות, וחקר הסקס דרך האוכל (ראו ערך מקרה העוגיפות) מור הולך לספק כאן בדיוק את הסחורה הנכונה.

Cocoa, Vegan Chocolate Cocoa Temple. שדרות וושינגטון 30, תל אביב, ראשון-חמישי 16:00-23:00 שישי 10:00-16:00, 055-9259593