"פאודה" מפתחת עונה שלישית – עוד לפני ששודרה העונה השנייה

יוצרי "פאודה" חתמו על עונה שלישית ב-yes - למרות שהעונה השנייה תשודר רק בסוף החודש. בשבוע שעבר הכתיר הניו יורק טיימס את הסדרה לאחת הסדרות הטובות של 2017

פאודה. צילום מסך
פאודה. צילום מסך
12 בדצמבר 2017

יוצרי "פאודה", הסדרה הישראלית המצליחה ביותר היום, התחילו לפתח את העונה השלישית – עוד לפני ששודרה עונתה השנייה. הסדרה, זוכת 6 פרסי אופיר, שאותה יצרו העיתונאי אבי יששכרוף והשחקן ליאור רז, עלתה לשידור בפברואר 2015 ב-yes ונרכשה מאז לשידור על ידי נטפליקס. ההצלחה של הסדרה בארה"ב אף הביאה את נטפליקס לחתום עם רז ויששכרוף על חוזה לשתי סדרות מקור חדשות.

[tmwdfpad]העונה השנייה צפויה לעלות ב-yes ב-31 בדצמבר 2017, והיא תביא אל המסך עוד מנה גדושה של אקשן ומתח שיגרום לצופים לכסוס ציפורניים. בעונה הזו יופיע חלק גדול מהדמויות מהעונה הראשונה, כולל נורית (רונה לי שמעון), נאור (צחי הלוי), הרצל (דורון בן דוד), אלי (יעקב זאדה), אביחי (בועז קונפורטי), גבי (איציק כהן), מיקי (יובל סגל) וגלי (נטע גרטי).

מתוך "פאודה"
מתוך "פאודה"

עוד חדשות על פאודה:
פאודה עונה 2: כל מה שצריך לדעת
הניו יורק טיימס: "פאודה" היא אחת הסדרות הטובות של 2017

אל הדמויות הקבועות יצטרפו דמויות חדשות, בהן פיראס נאסר בתור הנבל החדש ואיש דאע"ש, האויב החדש שיעמוד במרכז העונה במקום חמאס. עוד יצטרפו יגאל נאור בתור אביו של דורון קביליו, החבר החדש בצוות המסתערבים שיגולם על ידי עידן עמדי, ולונה מנסור שתגלם את אחות אחד המחבלים. עברו של גיבור הסדרה, לוחם יחידת המסתערבים דורון קביליו (ליאור רז), חוזר לרדוף אותו והוא נאלץ לחזור ליחידה כדי להילחם מול האויב החדש בגילומו של נאסר, שהוא ערמומי ואכזר לא פחות מאבו אחמד.

בשבוע שעבר בחר הניו יורק טיימס ב"פאודה" לאחת הסדרות הטובות של 2017. "פאודה" נכנסה לרשימת הסדרות הבינלאומיות הטובות ביותר לצד "Call My Agent!" הצרפתית ו-"Chewing Gum" הבריטית, המשודרות גם הן בנטפליקס.

"המותחנים המחוספסים וההדוקים ביותר מגיעים מישראל, ו'פאודה' הציבה את הרף הנוכחי", נכתב במגזין. "צוות שנלחם בטרור, לבוש בטי שירט וסנדלים ונוסע בוואן חבוט, רודף אחרי חברי ארגון חמאס בעיר ערבית-ישראלית. בעוד התוצאה צפויה, הסיפור המעניין נמצא בחייהן ומחשבותיהן של הדמויות מכל צידי הקונפליקט".