סינמה סיטי תתחיל למכור פופקורן ב-10 שקלים כחלק מהסדר פשרה

אכן, מתחילים לבלות. סינמה סיטי (צילום: עידן אסלן)
אכן, מתחילים לבלות. סינמה סיטי (צילום: עידן אסלן)

כמו כן, בתי עסק נוספים במתחמי סינמה סיטי יוכלו להתחיל למכור פופקורן. בקיצור, אחלה דיל אם אתם מסוג האנשים שמספיק להם גביע קטן - ועכשיו תמהרו, כי יש לכם רק ארבע שנים ליהנות מהמחיר המוזל

9 באוגוסט 2022

פופקורן טיים: רשת סינמה סיטי תתחיל למכור גביע פופקורן קטן ב-10 שקלים בלבד, זאת במסגרת הסדר פשרה בעקבות תביעה ייצוגית שהוגשה כנגד מספר רשתות בתי קולנוע – אם כי הסדר הפשרה הוא של סינמה סיטי בלבד ולא כוללת את הנתבעות האחרות. מכירת הגביעים הקטנים תחל מיום שני הבא (15.8) והם ימכרו בכל מתחמי בתי הקולנוע של הרשת (גלילות, ראשון לציון, ירושלים, חדרה, באר שבע ואשדוד).

הסדר הפשרה נחתם כבר באפריל 2021, אבל יוצא לפועל רק עכשיו וטוב שכך, כי באפריל 2021 עדיין היינו באווירת סגרים. התביעה הוגשה ב-2018 והליך הגישור נוהל בחודשים בהם בתי הקולנוע היו סגורים.

כמו כן, דווח כי סינמה סיטי התחייבה להפסיק לפעול באמצעות הסכמי ההתקשרות עם בתי העסק במתחמים שלה כדי למנוע מהם למכור פופקורן גם הם, כך שניתן לצפות לפתיחת שוק פופקורן חופשי. בהסדר יש גם חלק נוסף ומשעשע יותר – בשנה וחצי הקרובות, במשך כשלוש שעות ביום אחד בשבוע, כל גביעי הפופקורן יימכרו בהנחה של 35%, שזו פשוט פסיקה שנשמעת כאילו ניית'ן פילדר פסק אותה, אבל אנחנו לא מתלוננים. כמובן שהחלק הכי מעניין פה – איזה יום, ואיזה שעות – עדיין לא ידוע. ועדיין, כאמור, אין מה להתלונן – נדבך קטן במאבק כנגד יוקר המחיה לשלוש שעות בשבוע הוא עדיין יותר טוב מאשר פופקורן במחיר מלא.