גיבורת-העל המלאה הראשונה מגיעה להוליווד

אולפני סוני הפיחו חיים בעסקה שנחתמה ב-2015, ומינו תסריטאית שתכתוב את הסרט על פיית' הרברט - גיקית חובבת קומיקס ומדע בדיוני, שבמקרה יש לה גם כוחות על

פיית' (צילום: יוטיוב)
פיית' (צילום: יוטיוב)
2 ביולי 2018

סוף סוף זה קורה: אולפני סוני מקדמים הפקת סרט שבמרכזו גיבורת-העל הראשונה במידה גדולה. לפי הדיווח באתר דדליין, את התסריט תכתוב מריה מלניק, תסריטאית בסדרה "אלים אמריקאים".

מדובר בגיבורת הקומיקס פיית' הרברט, המכונה גם זפיר – גיקית חובבת קומיקס ומדע בדיוני, שבמקרה יש לה גם כוחות על טלקינטיים וטלפתיים והיא יכולה לעוף. הקומיקס שלה הופיע לראשונה ב-1992, שם הייתה חברה בצוות "הרבינגר", המורכב מאאוטסיידרים עם כוחות-על. דמותה של פיית' הופיעה בליגת הצדק לראשונה ב-2012. מקום הולדתה לא ברור, אך היא חשפה שהיא גודלה בידי הצבא – שממשיך לנסות ללכוד אותה ולהשתמש בה כנשק. חבריה של פיית' מכנים אותה "הגברת השמנה", רפרנס למשפט "זה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה".

עוד כתבות מעניינות:
אל תהיי כבדה: הוליווד עדיין לא סובלת נשים שמנות
"אושן 8" לא עורר את הגברים הטרולים – ויש פה נבואה הוליוודית
הוליווד מחבקת להט"בים, עד שזה מגיע לאוסקר

העסקה בין סוני למו"ל Valiant Comics נחתמה כבר ב-2015, וסימנה התקדמות לעבר דמויות גמישות יותר שיוצאות מהטייפקאסט הקבוע – גברים שריריים ונשים דקיקות (היי, גל גדות). השינוי בעולם הקומיקס כבר מתחיל להיות מורגש, ולאחרונה הודיע נשיא אולפני מארוול, קווין פייג', כי הסרטים הבאים יכללו לפחות שתי דמויות קוויריות – אחת מהן אנחנו כבר מכירים. מוקדם יותר השנה אמר פייג' כי האולפנים כבר עובדים על דמותה של גיבורת העל המוסלמית הראשונה.

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד