נכון זה מוזר שאין מועדון להט״בי בעיר? אז עכשיו יש, והוא מהמם

ככה עושה פלמינגו? מועדון פלמינגו. צילום: CRAFT7
ככה עושה פלמינגו? מועדון פלמינגו. צילום: CRAFT7

אי שם ליד התחנה המרכזית קם מועדון חדש בישראל עם אג'נדה להט"בית ואווירה חופשית - הכירו את הפלמניגקו, שרוצה להפוך לבית לקהילה, וגם מציע חוויית קלאבינג מיוחדת - רקדנים, אקרובטי אוויר, מלכות ומלכי דראג, ברולסק והאווירה הכי חופשית ומרימה שיש

בין כל אירועי הגאווה של החודש האחרון קרה גם אירוע לא פחות ממכונן – נפתח מועדון להט״בי בעיר. זה אולי נשמע מוזר, אבל המועדון ״פלמינגו״, שנפתח בשקט יחסי החודש, הוא למעשה המועדון הלהט״בי היחיד בארץ כעת. העיר, כידוע, מלאה בליינים להט״בים, וגם בברים להט״בים דוגמת שפגאט ולילה – אבל ה״פלמינגו״ שואף להיות מועדון שכל כולו מוקדש לקהילה הגאה. 

מועדון פלמינגו. צילום: CRAFT7
מועדון פלמינגו. צילום: CRAFT7

ה״פלמינגו״ נפתח על ידי שני שותפים: יגאל שטיין, בן 44, הוא איש קבע (סטרייט!) שעשה הסבה אחרי עשור בצה״ל והפך לאחראי תפעול ואבטחת מועדונים; עידו לבבי, בן 21, הוא מפיק אירועים, כוריאוגרף, וגם אקרובט אווירי, שתוכלו לראות אותו מופיע בעצמו מדי פעם במסיבות של המועדון. המקום ממוקם ברחוב מטלון שבדרום העיר, ממש קרוב לתחנה המרכזית החדשה, ופתוח כרגע רק בימי רביעי וחמישי. וכאמור, הייחוד הוא באופי – לא תמצאו שם ליינים חיצוניים, אלא רק הפקות של המקום עצמו.

מועדון פלמינגו. צילום: CRAFT7
מועדון פלמינגו. צילום: CRAFT7

בימי רביעי הכניסה למקום היא בחינם (בהרשמה מראש) למסיבה עם דארק רום, בעוד שבימי חמישי תוכלו לחוות גם את אולם קולנוע שנמצא במקום, שריד מימיו של החלל מלפני שלושים שנה. במהלך המסיבות יעלו הופעות אומנותיות של רקדנים, אקרובטי אוויר, מלכות ומלכי דראג ובורלסק, בעוד שעל המוזיקה מופקדים מיטב הדיג׳יים האהובים מהקהילה. בעלי המקום מבטיחים חוויה אורבנית, מחתרתית, להט״בית ומינית – ושואפים להוות מקום בילוי בטוח עבור כל קהילת הלהטב״ק.

פלמינגו, מטלון 93, ימי רביעי וחמישי בערב, לפרטים נוספים