אדום לוהט: הפסטיבל הזה ישחזר את אווירת הקלאב – מבלי להיכנס אליו

אנשי האלפאבית ישחזרו בסופ"ש הבא את אווירת הגמא (החלל הקטן במועדון) בפסטיבל מיוחד שיערך בגינת הפיי הסמוכה. לא נשקר, אנחנו מעט מתגעגעים לדבר האמיתי

מיסשייפס באלפאבית (צילום: נועה יפה)
מיסשייפס באלפאבית (צילום: נועה יפה)

המגיפה אמנם דועכת וההגבלות מוסרות, אך חבורת האלפאבית מסתפקת בימים אלה בהפעלת גינת הפיי הסמוכה למועדון. עכשיו קשה לשחרר מהסנטימנט לאווירת המועדון הצפופה והמיוזעת, ולכן מתכננת הקבוצה לקיים בסוף השבוע הבא את ה"גמא פסטיבל" שמוקדש לחלל הקטן והאדמדם במועדון.

אמנם האירוע יתרחש בפיי (אחד העם 54), כמו כל האירועים של הקבוצה בתקופה האחרונה, אבל המארגנים מבטיחים לייצר את אותה אווירה שהכרתם מהקלאב כולל אור הניאון האדום שניצב מעל עמדת הדי-ג'יי. האם זה גם סימן לכך שמתישהו ייפתח המועדון? אין לדעת, אבל כבר אמרנו, הסנטימנט קיים גם קיים. הפסטיבל יתרחש בתאריכים 13-16 בחודש, עם דיג'יים ממיטב הליינים המנגנים בקלאב.

לפי אנשי האלפאבית, מדובר ב"שלושה ימים של אור אדום, נרות ותקלוטים המוקדשים לחלל שככל הנראה, היה ויהיה החלל המרגש והיקר ביותר לכולנו. לטובת האירוע, אנו הולכים להפוך את החלל הפנימי של הפיי לעולם קסום ומיוחד, שיפעל למשך סוף שבוע שלם, ישמור על הקווים המוזיקליים, האנרגיה והתחושות שרק הגמא ידעה לייצר". נוסיף גם שהכניסה היא חינם לנרשמים באיוונט.