האישה שרציתם לפגוש: זה הזמן לשיחה אינטימית עם נשים מפעימות

יובל שרף (צילום: טל עבודי)
יובל שרף (צילום: טל עבודי)

יום האישה הבינלאומי בפתח, ואתן יודעות מה זה אומר: חודש האישה הבינלאומי בפתח. בין האירועים המרכזיים: "פעימה", סדרת מפגשים מיוחדת ואינטימית עם נשים מעוררות השראה ומובילות בתחומן, ביניהן ד"ר ליאת יקיר, יובל שרף, יהודית כץ, יעל פוליאקוב, אניה בוקשטיין ועוד

20 בפברואר 2024

יום האישה הבינלאומי נוחת עלינו כמדי שנה ב-8.3, ואם בעבר היה מדובר ביום גדוש פעילויות ואירועים חברתיים ותרבותיים שנפרש על פני שבוע לפחות, הרי שבשנים האחרונות הוא ממשיך לתפוח והולך ומשתלט על חודש מרץ כולו. כך, למשל, תוכלו ליהנות במשך שבועיים מסדרת אירועים המתכנסת תחת השם "פעימה" וכוללת סדרת מפגשים חד-פעמיים עם נשים מעוררות השראה בלוקיישנים אינטימיים ברחבי תל אביב.

>> 14 נשים עדיין חטופות וחשופות לפגיעה מינית. הצילו אותן עכשיו!

האירועים ייערכו החל מה-3.3 ועד ה-14.3, במיקומים שנעים בין מחסן 2 בנמל יפו המתחדש ובין אולמות מוזיאון תל אביב ועוד, בהשתתפותן של נשים בולטות ומובילות בתחומן, ביניהן יעל פוליאקוב ויהודית מילוא עם הפודקאסט ההיסטרי שלהן, ד"ר ליאת יקיר, יהודית כץ, יובל שרף, פאולה רוזנברג, דנה ברגר, דניאל קיציס ועוד, ובסך הכל 15 מפגשים עם נשים מרשימות מקשת רחבה של תחומים, שכל אחת מהן היא עולם ומלואו של יצירה ועשייה מפעימות, ובמסגרת האיוונט הן יעניקו הצצה נדירה למאחורי הקלעים של העשייה שלהן ולסיפור חייהן.

לנשום קצת, ולא פחות חשוב: לנשוף. דנה ברגר (צילום: זהר שטרית)
לנשום קצת, ולא פחות חשוב: לנשוף. דנה ברגר (צילום: זהר שטרית)

"השנה כולנו זקוקים למפגשים, להתאספות, זו לא שנה לחגיגות גרנדיוזיות אלא למפגשים בלתי אמצעיים ומעוררי השראה, שהביחד מרחף מעליהם", סח קומוניקט האירוע. "עם האמונה הזו נולדו אירועי 'פעימה', עם נבחרת נשים שעבור חלקן זו פעם ראשונה שהן עורכות מפגש מהסוג הזה". סדרת המפגשים, שמתקיימת בחסות סמסונג ובהפקת toMix, תקיף שלל נושאים החל מ"להבין את המוח הנשי והגברי" (ד"ר ליאת יקיר) ועד "על תזונה ואושר" (פאולה רוזנברג, כמובן).

יעל פוליאקוב.מתוך הפודקאסט "ניאו פוליאקוב" (צילום: יחסי ציבור)
יעל פוליאקוב.מתוך הפודקאסט "ניאו פוליאקוב" (צילום: יחסי ציבור)

בין המפגשים המסקרנים אפשר למצוא סיור קולינרי בעקבות נשות שוק לוינסקי, סדנת נשימות מוזיקלית עם דנה ברגר, חיפוש אחר המתכון המנצח לזוגיות עם אושיית הרשת רוני שינקמן, הרצאה בנושא "איך להפוך לא לכן" שבה תשתף יובל שרף כיצד כל "לא" שקיבלה בחייה הפך אותה למי שהיא היום, ואיך לספר סיפור טוב עם מאיה קוסובר (יוצרת הפודקאסט המעולה "שיר אחד"). אין מצב שתגידו להן לא.
>> "פעימה", החל מה-3.3, סדרת מפגשים אינטימיים עם נשים מעוררות השראה, פרטים וכרטיסים כאן