עד 110: בואו לפרסם את סיפורי הילדות שלכם על תל אביב

תל אביב חוגגת 110 שנים, וכולכם מוזמנים לכתוב סיפור קצר עם זיכרון ילדות שקשור בעיר. הסיפורים הנבחרים יוצגו בתחנות אוטובוס ובשבוע הספר יתקיים אירוע חגיגי

פרויקט 110 (איור: אפרת בינשטיין)
פרויקט 110 (איור: אפרת בינשטיין)
3 באפריל 2019

תל אביב כבר בת 110 ולכבוד יום ההולדת החגיגי אנחנו משיקים פרויקט מיוחד שיעזור לכם לספר את הסיפור של העיר הזו. עיריית תל אביב ובית אריאלה, בשיתוף Time Out תל אביב ופרויקט הסיפור הקצר, מזמינים כל אחד ואחת, בכל גיל ובכל מקום בעולם, לכתוב סיפור קצר (עד 110 מילים) עם זיכרון ילדות שקשור בעיר.

דרך הסיפורים והזכרונות שיעלו נוכל להכיר את תל אביב-יפו לא רק דרך הסיפורים "הרשמיים" אלא מבעד לעיני אלה שהולכים בה, גרים בה או מבקרים בה, ודרך החוויות האישיות שלהם עם המקומות והאירועים שהשאירו בהם חותם.

הפרויקט מבוסס על תרגיל כתיבה מוכר בשם "אני זוכר" – כתיבה אוטומטית של זכרונות ילדות, שבו מתחילים עם זיכרון במילים "אני זוכר/ת". את ההוראות המלאות אפשר למצוא באתר הפרויקט. את הסיפורים ניתן לשלוח דרך אתר הפרויקט עד התאריך 5.5. בסיום הפרויקט יועלו 110 סיפורים נבחרים לאתר מיוחד וחגיגי, אחדים מהם יוצגו על גבי תחנות אוטובוס ברחבי העיר, ובמהלך שבוע הספר יתקיים אירוע מיוחד סביב הפרויקט, שפרטיו יפורסמו בהמשך.

אז מה הסיפור שלכם? בואו לספר אותו. להרשמה ולפרטים נוספים