עיריית תל אביב רוצה שתצביעו ויש לה טובות הנאה להציע בתמורה

כניסה חינם לבריכה, בירה ב-10 ש"ח וסיור בעקבות אריק אינשטיין: העירייה לא חוסכת באמצעים כדי לשכנע אתכם לממש את זכותכם הדמוקרטית

הבריכה הלימודית ברמת אביב. צילום באדיבות עיריית תל אביב
הבריכה הלימודית ברמת אביב. צילום באדיבות עיריית תל אביב
16 בספטמבר 2019

הימים האחרונים מלאים בקמפיינים לעידוד הצבעה. אנחנו אהבנו במיוחד את הסרטון של "שקוף" שבו אביתר חלימי ("היום בלילה עם גורי אלפי") משוטט ברחובות תל אביב מבולבל ובכל זאת מצליח לעשות את הדבר הנכון ולהצביע. וגם אתם, כדאי שתצביעו.

צאו להצביע!

חשבת להישאר בבית ביום ג'? אין מצב! כי בקול שלך, ספציפית שלך, יש משהו מיוחד – לכן חובה לצאת לקלפי!צפו בסרטון הקורע שהכין לנו Evyatar Halimi לכבוד הבחירות הרדומות אי פעם.

פורסם על ידי ‏שקוף – מאה ימים של שקיפות‏ ב- יום שבת, 14 בספטמבר 2019

 

החשש הגדול שאנשים ישארו בבית גורם לבתי עסק להציע הטבות למצביעים וגם עיריית תל אביב לא נשארת מאחור, ומציעה שלל טובות הנאה למצביעים המחזיקים בדיגיתל: כניסה חינם למוסדות התרבות ולבריכות עירוניות, כניסה חופשית לשלל סיורים (כולל סיור בעקבות אריק אינשטיין!), בירה ב-10 ש"ח, כרטיס לסרט בסינמטק ועוד דברים מגניבים.

והנה מה שיש לחולדאי להגיד בנושא: "כל חיי אני מעורב ומשפיע. גם בצבא, גם בחינוך וגם כאן בעירייה. אבל לא רק. מעולם לא ויתרתי על ההזדמנות להצביע בבחירות. אני שומע אתכם כל הזמן מתלוננים. על פערים חברתיים, על בטחון, על חוסר צדק, על תחבורה ציבורית גרועה ועל העדרה בסופי שבוע. עכשיו יש לכולנו הזדמנות להשפיע. אל תספרו לי סיפורים על ייאוש, על אדישות, על עצלות, על 'מה כבר זה משנה פתק אחד', או 'אין לי למי להצביע'. זו המדינה שלנו! זאת המדינה שלכם! בואו נוכיח שתל אביב יפו לא מוותרת על הדמוקרטיה. צאו להצביע. פשוט צאו להצביע!". אז צאו להצביע ואחר כך קחו בירה זולה, תזמינו את עצמכם לסרט, מה שבא לכם העיקר שתצביעו. תצביעו. אמרנו כבר?

עדכון: בעקבות החלטת יו״ר ועדת הבחירות המרכזית השופט חנן מלצר לפסול פעילויות למען עידוד ההצבעה, הודיעה עיריית תל אביב כי ההטבות ינתנו גם ללא הצבעה בפועל.

>>המדריך לבחירות: כל מה שצריך לדעת על יום הבוחר