קאבר גירל: קים קרדשיאן משיקה ליין איפור לכל הגוף

מהלך מרגש או הזמנה להתבייש? קים קרדשיאן משיקה ליין איפור שיעזור לכן להסתיר פגמים בכל הגוף, אך האם אתן באמת רוצות בזה?

למה לכסות? ליין האיפור החדש של קים קרדשיאן. אילוסטרציה: מיכל רוט
למה לכסות? ליין האיפור החדש של קים קרדשיאן. אילוסטרציה: מיכל רוט
16 ביוני 2019

אם עד עכשיו חשבתן שרק הפרצוף שלכן זקוק להסתרת פגמים כמו חצ'קונים ופיגמנטציה, ברוכות הבאות לחיים של קים קרדשיאן: מסתבר שבעשור האחרון הסתירה הכוכבת את מחלת הפסוריאזיס שלה באמצעות מייקאפ גוף, ועכשיו היא רוצה שגם אתן תתחילו לעשות את זה.

אחרי שמוצרי האיפור של KKWBeauty צברו הצלחה מטורפת ברחבי העולם, הודיעה לפני ימים אחדים מעצמת הביוטי לבית קרדשיאן על הוצאת ליין חדש של איפור לגוף שיושק רשמית בסוף החודש (21.6). הקולקציה תכלול ארבעה מוצרים; מייקאפ לגוף בשבעה גוונים, שימר לגוף בשלושה גוונים, אבקה דחוסה של שימר בשלושה גוונים ומברשת ייעודית למשיחה (בלא פחות מ-32 דולר!) המבטיחה הסתרה של כל פגמי הגוף באופן היעיל ביותר.

בחשבונות הטוויטר והאינסטגרם שלה, התוודתה קרדשיאן בנוגע למחלת הפסוריאזיס ממנה היא סובלת בשנים האחרונות, שדחפה אותה להוציא את הקולקציה הנוכחית, וזכתה ללא מעט דברי שבח והלל ממעריצים ומעריצות על הפתיחות והאומץ שלה. הצופים האדוקים של סדרת הריאליטי המשפחתית "Keeping up with the Kardashians" דווקא מודעים למחלת הפסוריאזיס המדוברת, שאמנם לא נראתה באופן ברור עד היום, , אך הוזכרה במשך עונות התכנית.

View this post on Instagram

Take notes ????

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

קים הגדילה לעשות וציינה שלא רק הפסוריאזיס הוביל אותה להשתמש במייקאפ לגוף בשנים האחרונות, אלא גם הנטייה שלה להיחבל בקלות וורידים בולטים ברגליה.

בצרור סטוריז שפרסמה בחשבונה האישי באינסטגרם, נראה המאפר הצמוד של קרדשיאן מורח את רגליה בשלל המוצרים החדשים תוך כדי שהוא מתבדח על חשבון גודל הישבן שלה: "בעבר הייתי צריך לאפר אותה במייקאפ רגיל. מזל שיצא הליין הזה כי רק התחת היה גובה ממני קופסה שלמה". בתגובה, היא מצחקקת ומורה לו להעמיס לה עוד קצת שימר על הבוהן.

והמוצרים? לכאורה, נראה שמדובר בסדרה חביבה למדיי: השימר אמור להעניק בוהק נצנצי א-לה שנות ה-2000 המוקדמות שישדרג את ההופעה (ובעיקר יצטלם טוב לאינסטגרם) בערב קיצי לוהט, וגם המייקאפ יכול לעשות את העבודה ולהסתיר אזורים לא אסתטיים בגוף. יחד עם זאת, המהלך הזה מעלה תהיות לגבי עד כמה (ולמה) אנחנו אמורות להיות מתוקתקות פול טיים, ועכשיו גם פול בודי.

החופש להסתיר? קים קרדשיאן. צילום: David Livingston/Getty Images
החופש להסתיר? קים קרדשיאן. צילום: David Livingston/Getty Images

בדיוק כשחשבנו שהתרבות הפופולרית תומכת בקבלה שלנו כפי שאנחנו, קים קרדשיאן לוקחת צעד אחורה. יותר מכך, נראה שהמהלך מתנגש עם האידאלים שכוכבת אחרת מנסה להנחיל לנו – ריהאנה. זו שחררה לאחרונה קמפיין חתרני למותג האופנה החדש שלה Fenty, בו מככבת דוגמנית מחוטטת ומצולקת המדגמנת את תכשיטי המותג. קים קרדשיאן, לעומתה, מנסה למכור לנשים מוצר שיכסה את פגמיהן במקום להתגאות בהן, אבל כל זאת תוך שיתוף תמונות של אותם הפגמים האלה ממש, הגורמים לנו להזדהות עמה. מבולבלות? גם אנחנו.