נחשף ליינאפ קואצ'לה 2019: צ'יילדיש גמבינו, אריאנה גרנדה ועוד

פסטיבל המוזיקה הענקי שיתקיים באפריל בקליפורניה יארח גם את טיים אימפלה, ז'אנל מונה, סולאנג', רוזליה ועוד. מחירי הכרטיסים ינועו בין 429־999 דולר

צ'יילדיש גמבינו באירוע ההתרמה השנתי של ריהאנה בניו יורק, בספטמבר
צ'יילדיש גמבינו באירוע ההתרמה השנתי של ריהאנה בניו יורק, בספטמבר
3 בינואר 2019

פסטיבל קואצ'לה חשף הלילה (חמישי) את הליינאפ המלא שמתהדר בשלושה הדליינרים כבדים: צ'יילדיש גמבינו, אריאנה גרנדה וטיים אימפלה. קואצ'לה, אחד מפסטיבלי המוזיקה הגדולים והנחשבים בעולם, יתקיים באינדיו, קליפורניה, בשני סופי שבוע באפריל: 12.4־14.4 ו־19.4־21.4 (חמישי עד ראשון). מכירת הכרטיסים תיפתח מחר (שישי, 4.1) ומחירם ינוע בין 429־999 דולר.

קואצ'לה יארח השנה עוד שמות בולטים, בהם ז'אנל מונה, סולאנג', סופי, דיפלו, זד, רוזליה, נינה קרביץ, The 1975, חאליד, קיד קאדי, פושה טי, דניס לויד ועוד (לחצו על התמונה).

>> לורד וארקטיק מאנקיז: הליינאפ המלא של פרימוורה 2018

בשנה שעברה מי שגנבה את הפסטיבל הייתה ביונסה, עם הופעה מושקעת ומדוברת שהצליחה להכניס לאקסטזה גם את מי שהיו עניים מכדי לקנות כרטיס וצפו בה ביוטיוב. זאת הייתה ההופעה הראשונה שלה מאז לידת התאומים והציפיות היו בשמיים. ההופעה הפכה לדבר הכי חם שיצא מהפסטיבל באותה שנה, פלוס איחודון של דסטניז צ'יילד והופעה עם אחותה סולאנג', והפכה אותה לאמנית האפרו־אמריקנית הראשונה שמופיעה על הבמה המרכזית של קואצ'לה, ששינה את שמו זמנית לביונצ'לה.

לאתר הפסטיבל והליינאפ המלא