קווי השבת חוזרים: מיזם "נעים בסופ"ש" ישוב לקראת פסח

אחרי שהפעלתו הופסקה לאורך מרבית תקופת הקורונה, ורגע לפני ליל הסדר, מיזם קווי השבת של עיריית תל אביב-יפו ושכנותיה חוזר לקרוע את הכבישים בסופ"ש הבא. פייר, התגעגענו

הלו תחב"צ בסופ"ש. קווי נעים בסופ"ש (צילום: כפיר סיוון)
הלו תחב"צ בסופ"ש. קווי נעים בסופ"ש (צילום: כפיר סיוון)

איך התגעגענו: החל מסוף השבוע הבא, שישי- שבת- ראשון 28-26 במרץ 2021, מיזם "נעים בסופ"ש" יחזור לפעול בערים גבעתיים, קריית אונו, רמת השרון, שוהם ותל אביב-יפו.

>> האם תל אביב היא העיר הטובה בעולם גם בשנת הקורונה? הצביעו והשפיעו

מערך ההיסעים החינמי "נעים בסופ"ש" שירת מתחילת פעילותו כרבע מיליון תושבים מכלל הערים המשתתפות בשירות ונחשב להצלחה דרמטית המוכיחה את נחיצותה של תחבורה ציבורית בשבת. פעילותו הופסקה בתחילת חודש ספטמבר 2020 בשל משבר הקורונה והסגרים שבאו בעקבותיו.

נעים בסופ"ש (צילום: דין אהרוני רולנד)
נעים בסופ"ש (צילום: דין אהרוני רולנד)

כעת, עם ההקלות ופתיחת המסחר, ולאור הצלחתו הרבה של המערך, הוא חוזר לפעול לקראת חג הפסח עם מספר שינויים במסלולים בשל עבודות הרק"ל כולל הסטה של קווים מרחוב בן יהודה אל טיילת הרברט סמואל. השירות יופעל גם בליל הסדר ובחגים הקרובים והנסיעה בו בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כאשר עליית הנוסעים תותנה בעטיית מסכה. כמו כן, יעמדו בכוננות כלי רכב נגישים עם מעלון עבור אנשים עם מוגבלות, בהם ניתן לנסוע בתיאום מול המוקד הטלפוני.

שעות הפעילות בסופ"ש ובפסח: שישי – 02:00-18:00; שבת: 02:00-09:30; ראשון 09:30–18:00.

שעות הפעילות הרגילות: שישי 02:00-18:00; שבת 18:00-09:30.  ניתן להתעדכן בשעות יציאה מדויקות וזמני הגעה בזמן אמת לכל הקווים באפליקציות התחבורה הציבורית התומכות.