הקינוחים הכי שווים שאפשר להזמין הביתה

טירמיסו של קפה איטליה, פחזניות של הבראסרי ובננות בחלב קוקוס של בית תאילנדי: את החיבה שלנו למתוק גם הקורונה לא תצליח לעצור. שש אופציות שימתיקו לכם את הסגר, באחריות

טירמיסו, קפה איטליה (צילום: מיכל אבירם)
טירמיסו, קפה איטליה (צילום: מיכל אבירם)
24 במרץ 2020

אחד היתרונות בימים הללו הוא ללא ספק תעשיית המשלוחים הענפה שהעיר תל אביב מתהדרת בה, ואם נמאס לכם מנשנושים בינוניים ומעוגות הבית, ולרגע אתם רוצים קצת לברוח מהצרות. הנה חמש דרכים מתוקות במיוחד לעשות זאת.

טירמיסו | קפה איטליה

עכשיו יותר מאי פעם זה הזמן לאכול את הטירמיסו של קפה איטליה ולהקדישו לארץ המגף האהובה על כולנו.  בקפה איטליה הרימו את הכפפה והצטרפו לשירותי וולט, מה שלנו מאפשר סוף סוף לזלול את טירמיסו הדגל שלהם מול הנטפליקס שלנו ולקוות לטוב. מדובר בטירמיסו מופלא באמת שמורכב מגבינת מסקרפונה עשירה, בישוקטי במרקם רך, אספרסו ריחני, מעט ברנדי ופיניש אבקת קקאו לפינאלה (44 ש״ח).
משלוח: בוולט.

עוגת גבינה | נורדיניו

עוגת הגבינה של קפה נורדוי ונורדיניו נולדה עוד בימי הבר א-וין והיא קסם אמיתי. זו בוודאות העוגה הכי רכה וקטיפתית שתמצאו בעיר, ונחמה אמיתית שאפשר להניח על הלשון. אף היא זמינה כעת במשלוח ואם עוד לא טעמתם אותה, אתם בהחלט חייבים את זה לעצמכם (110 ש״ח לעוגה קטנה, 190 ש״ח לעוגה גדולה).
משלוח: 050-3388833.

עוגת גבינה של נורדיניו (צילום: עינב אזגורי)
עוגת גבינה של נורדיניו (צילום: עינב אזגורי)

פחזניות סנט הונורה | קופיבר-בראסרי

פתאום זה מוזר שבימים כתיקונם נאלצנו לכתת את רגלינו כדי לאכול את הפלא האולטימטיבי של רשת R2M. כעת הוא מוצע במשלוח דרך הוולט וזה הזמן של כולם ללא יוצא מן הכלל, לשנס מותניים, ולנגוס בפחזנית הקטנה והמתפצחת שממולאת כל כולה בקרם פטיסייר מושלם- ופשוט להאמין שיהיה טוב (20 ש״ח לארבע יחידות).
משלוח: בלינק 

סנט הונורה, הוטל מונטיפיורי (צילום: שירן כרמל)
סנט הונורה, הוטל מונטיפיורי (צילום: שירן כרמל)

מאפים סקנדינביים | פיקה

מאפי הזעפרן, ההל והקינמון הפוטוגוניים והריחניים שעשויים כולם לפי מיטב המסורת הסקנדינבית מוצעים בימים אלה במשלוח והם באמת המאפה האידאלי ליד הקפה. בונוס נוסף הוא שהם ניחנים בדרגת נימוחות כה עזה, שגם יום ויומיים אחרי נותרים מצוינים למדי. אל תחמיצו (13 ש״ח למאפה).
משלוח: בהזמנה טלפונית 03-5229505.

מאפי קינמון, פיקה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם)
מאפי קינמון, פיקה (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם)

קוי בואטשי | בית תאילנדי

אם גם אתם נאלצתם לוותר על נופש החלומות שתכננתם בקופנגן, זה הזמן להגיד תודה לבית תאילנדי שדאגו לתפריט משלוחים שווה במיוחד שכולל הנחה של 25 אחוז על כל התפריט. נגיד להם קפונקה ונזמין לקינוח את הקוי בואטשי, קינוח חמים ומתוק שמורכב מפרוסות בננות שמבושלות בחלב קוקוס חם בניחוח תאילנדי מדויק (32 ש״ח).
משלוח: בטלפון 03-5178568.

עוגת גבינה | קפה נואר

בקפה נואר מציעים במשלוח פרוסת ניו יורק צ'יז קייק שהיא התשובה האמיתית לאסקפיזם הנדרש בימים אלה. עוגת גבינה גבוהה וצחורה, אפויה כהלכה, במתיקות מאוזנת ומרקם ראוי ונכון. לא לשווא הפכה לאייקון של ממש, ועל כן נזהיר מראש שפרוסה אחת לא תספיק כנראה, מומלץ להזמין שתיים (40 ש״ח).
משלוח: בוולט.

עוגת גבינה קפה נואר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם)
עוגת גבינה קפה נואר (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם)