מי ידע שמה שאנחנו צריכים זה קינוחים על בסיס מילקי בסנטר?

על זה תעשו מחאה? הקינוחים של מילקי. צילום: שלומי ארביב
על זה תעשו מחאה? הקינוחים של מילקי. צילום: שלומי ארביב

פופ-אפ חדש שיוקם בדיזנגוף סנטר במהלך חול המועד סוכות הולך לדאוג לכם לגביעי מילקי עם תוספות, פעילויות לילדים ומרצ'נדייז מילקי (כאילו מישהו ביקש), אבל הכי חשוב - הוא הולך לספק לכם מילפיי, טרימיסו ועוד קינוחים, עם טוויסט מיוחד של מילקי. תכינו כפית קטנה

21 בספטמבר 2023

מעדן המילקי כבר מזמן הפך לאייקון ישראלי. החל מהפרסומות הבלתי נשכחות של סנדי בר ואקי אבני, ועד מחאת המילקי מ-2011, המילקי נשאר סמל מקומי חשוב, כשרק שאלה אחת עדיין מרחפת מעל למעדן – האם אוכלים קודם את הקצפת ואז את השוקולד, או שאתם מהמערבבים?

עד שנמצא מענה לשאלה הזו, החליטו בדיזנגוף סנטר לחגוג את מעדן החלב הבלתי מעורער שהוא המילקי. במהלך חול המועד סוכות, בדיוק הזמן בשביל מפלצות הסוכר שהם ילדים, יחגגו במשך שבוע במתחם מיוחד שנקרא מילקי מומנטס (יעני, רגעי מילקי) שיאפשר לכם גם לאכול כמה ביסים מתוקים, וגם לשרוף כמה שעות סבבה עם הילדים.

מתחם מילקי מומנטס, שיתמקם בין ה-1.10 ל-5.10 בקומה התחתונה של הדיזנגוף סנטר, יהיה מורכב מכמה חלקים מעניינים, כששיאם הוא מספר קינוחים מיוחדים על בסיס מילקי. אבל לפני כן, תוכלו לבדוק את המילקי בר, שיגיש ספיישלים של מילקי עם תוספות מיוחדות: מילקי פסק זמן עם עדשים וספרינקלס; מילקי קלאסי עם תוספות לבחירה; מילקי טריו, עם שוקולד לבן, פיסטוק ומקופלת לבנה; או אפילו מילקי וניל, שמה לעשות, יש אנשים שעדיין אוהבים. המילקי יימכרו בבר בעלות של ארבעה שקלים בלבד – היי, מחאת המילקי עבדה! – כך שהיינו מתפנקים על שניים לפחות. 

מילקי עם תוספות. צילום: שלומי ארביב
מילקי עם תוספות. צילום: שלומי ארביב

מלבד המילקי בר גם תהיה במתחם חנות מרצ'נדייז עם כל מיני כפיות מוזהבות וכריות נוי ממותגת, יהיה גם משחק אינטראקטיבי בו תצטרכו לקפוץ על הקפצת או מה שזה לא אומר, וגם דוכן להצטלם עם מילקי לאינסטוש, כמו שכל הילדים חולמים כמובן. מה, אתם לא חלמתם על זה כילדים?

בסדר נו, ציניות בצד, החלק שבאמת מעניין אותנו, גולת הכותרת, הקצפת שעל המילקי – המילקי דיינר. מדובר במיני דיינר שיוקם במתחם, ויגיש את המנות הבאות שגורמות לנו לרייר: מילקי סמורס קייק – מילקי קייק בתוספת מרשמלו שרוף, ביסקוויטים ושוקולד חם; מילפיי איטלקי עם קצפת מילקי מלמעלה; מילקי קוואטרו, שזה טריו שלושה שוקולדים עם קצפת ובראוניז פאדג׳; וזה שאהבנו מכל, הטר-מילקי-סו. כן, זה משחק מילים גרוע, אבל זה גם טירמיסו שמוגש בגביע שוקולד עם הקצפת של מילקי, אז אפשר לסלוח. הישיבה במילקי דיינר מותנת בהזמנה מראש באתר, אז לא להיות שאננים בבקשה. אסור לפספס את הטר-מילקי-סו.

דיזנגוף סנטר, 1-5.10 חוה"מ סוכות, בקומה התחתונה (בניין A ו-B), 10:00-20:00. להרשמה למילקי דיינר