"קפסולה": אירוע התרבות והאמנות הלוהט בעיר יוצא מהמחתרת

מתוך אחת הקפסולות הקודמות. מתוך האתר הרשמי
מתוך אחת הקפסולות הקודמות. מתוך האתר הרשמי

לא ברור לנו עדיין עד הסוף מה זה (בקרוב נגלה ונכתוב לכם), אבל הגיעו אלינו שמועות שמדובר בחוויה יוצאת דופן שכוללת הופעות, אמנות, אוכל ואלכוהול. לאלה שרוצים לבדוק במה מדובר - יש עדיין תאריך אחד פנוי באמצע אוקטובר

30 בספטמבר 2021

עד עכשיו האירועים האלו התרחשו מעט מתחת לרדאר. קצת מסובך גם להגדיר מה הם. מסיבות? ערבי קונספט אמנותיים? מופעים? אולי שילוב של הכל ביחד?

מתוך אחת הקפסולות הקודמות. מתוך האתר הרשמי
מתוך אחת הקפסולות הקודמות. מתוך האתר הרשמי

המארגנים, חבורה ותיקה של אנשי תרבות ואמנות מקומיים (יאיר יונה, נעם הלפר ואסא ביגר) קוראים לזה "קפסולה", מלה שהפכה שגורה בשנה האחרונה. בלשונם מדובר ב"סדרת אירועי אמנות רב תחומיים, הכוללים אוכל ואלכוהול, שנתפרים בקפידה סביב קונספט מדויק לאותו הערב". הם כוללים מופעים מגוונים להשביע את הנפש, ואוכל ואלכוהול להשביע את הגוף.

כך או אחרת מדובר באחד האירועים המדוברים ביותר בעיר, וזה עוד לפני שקיבלו פרסומים רשמיים בתקשורת. רק עכשיו המארגנים מעוניינים בקצת יותר חשיפה לקראת שני התאריכים הבאים באמצע החודש. אחד מהם, ב-15 לאוקטובר, עדיין זמין (השני יום למחרת כבר סולדאאוט).

למה לצפות? ובכן, גם אנחנו עדיין לא יודעים אבל בקרוב נבקר שם, נתרשם ונכתוב לכם. עד אז תוכלו למצוא את רוב הפרטים האפשריים כאן, וגם תוכלו לרכוש כרטיסים.