"שמחתי שאישה שמייצגת עולם של כוח נשי עונדת את התכשיטים שלי"

קרן וולף ראתה את התכשיטים שעיצבה על ליידי גאגא. אנשי השנה של טיים אאוט תל אביב 2017

קרן וולף. צילום: איליה מלניקוב
קרן וולף. צילום: איליה מלניקוב
28 בדצמבר 2017

קרן וולף

מעצבת תכשיטים 

לפני כמה שבועות נחתה בתיבת הדואר של קרן וולף הודעה ששורת הנושא שלה הייתה "קרן וולף לליידי גאגא". בתחילה חשבה מעצבת התכשיטים שמדובר במתיחה, אבל כשהבינה שיש לה יומיים לשלוח כמה פריטים לסיבוב ההופעות של הזמרת, היא התחילה להפוך עולמות.

התוצאה תועדה באינסטגרם של הליידי בכבודה ובעצמה עם תיוג מחמיא שהקפיץ את הלב של וולף לשמים. "ההתרגשות הייתה גדולה מאוד", היא אומרת. "שמחתי שאישה כמו ליידי גאגא עונדת את הפריטים שלי, היא מייצגת עולם של כוח נשי".

https://www.instagram.com/p/BcGQpduAxB4/

 

>> לפרוייקט המלא

עוד אנשים שעשו לנו את השנה:

לאה פרץ עשתה את הבלתי אפשרי בשנקר
הנשים מאחורי המותג הכי קולי בעיר – TRES
המעצבת ששברה את חוקי המגדר בעיצוביה

החיבור עם גאגא התיאטרלית החזיר את וולף לטריטוריה מוכרת: לפני שהפכה למעצבת תכשיטים לסלביות, לכלות ולשאר נסיכות, היא הייתה שחקנית בתיאטרון הבימה. לדבריה אל התכשיטנות הגיעה מתוך אהבה גדולה לאופנה.

"תמיד הייתי מכינה לעצמי פריטים ייחודיים", היא אומרת. "התגובות מהסביבה הבהירו לי שאנשים מתחברים לסגנון שלי והתחלתי לעצב פריטים לחברות ולחברות של חברות, עד שהחלטתי להתמקצע ולמדתי בקורסים בברצלונה ובפריז".

הפריצה הגדולה באה לאחר שיצרה עבור עצמה תכשיטים ליום חתונתה. "עיצבתי לעצמי מסרקיות וקשתות ומשם זה כבר היסטוריה", היא אומרת. "המון סלביות וכלות מכל רחבי הארץ הגיעו וכך בעצם העסק התפתח והתחיל לגדול".