סולומון, מאחוריך: פסטיבל RENAISSANCE מגיע לישראל

ככה זה יראה. פסטיבל RENAISSANCE בים המלח (צילום והדמייה: יחסי ציבור)
ככה זה יראה. פסטיבל RENAISSANCE בים המלח (צילום והדמייה: יחסי ציבור)

יום העצמאות הקרוב הולך להיות ממש שמח: הלייבל וליין המסיבות והפסטיבלים הנחשב RENAISSANCE מגיע לישראל לראשונה ב-30 שנות קיומו לטובת מיני-פסטיבל מרשים בים המלח, ואם זה לא מרגש מספיק הוא מביא איתו כמה מהדי.ג'ייאים הטובים בעולם לחגוג איתנו 74 שנות תקומה

ליין הפסטיבלים והמסיבות RENAISSANCE, מעמודי התווך החשובים של עולם המוזיקה האלקטרונית שפועל ביותר מ-30 מדינות ונחשב פורץ דרך בתחומו, יגיע להפקת ענק בישראל ביום העצמאות הקרוב וצפוי לתת פייט חזק לאירוע החג המרכזי עם די.ג'יי סולומון בפארק הירקון.

אנשי ה-RENAISSANCE חוגגים עכשיו את 30 שנות קיומו כמותג מועדונים ולייבל מוביל בעולם וידועים בשנים האחרונות בעיקר בזכות מסיבות חד-פעמיות ובלתי נשכחות בטירות ובאחוזות ברחבי בריטניה. הלייבל זכור במיוחד בשל האוספים ששיגר לחנויות בניינטיז, ובראשם הרנסנס מיקס הקלאסי של סשה ודיגוויד מ-1994.

המסיבה שתנחת כאן לכבוד יום העצמאות תררח בים המלח, עם תפאורה שמגיעה מפסטיבל רנסנס בטולום, צוותים טכניים ואומנותיים שמגיעים מלונדון וסוללת אמנים בינלאומית מהשורה הראשונה שנבחרה בקפידה, בשילוב ארסנל כשרונות מקומי מרשים. כל זה קורה בערב יום העצמאות, 4.5.2022, החל מ-22:00 ועד 8:00 בבוקר.

ההדליינר של האירוע הוא חביב הקהל Ame שמגיע עם מופע לייב ויחד עמו השמות הרותחים הנרי ברגמן (הבת), ג'ימי ג'ולס (הבן), האקונומיסט, בק-טו-בק של ג'ניה טרסול וחיים ועוד ועוד. כרטיס יעלה לכם החל מ-299 שקלים יען כי מדובר בהפקה מושקעת של הביוקר, ואתן תוכלו להשיג אותו כאן.