משלחת חיפוש: 7 תחפושות שיצילו לכם את החג ברגע האחרון

שנייה לפני שאתם מוותרים על מסיבה כי אין לכם תחפושת, אנחנו כאן כדי להפוך את החג המבדח להצלחה. המפתח: קלות, מהירות והרבה אטיטיוד. יאללה, רוצו

התחפושות שיצילו לכם את החג ברגע האחרון. צילום: איליה מלניקוב
התחפושות שיצילו לכם את החג ברגע האחרון. צילום: איליה מלניקוב
13 במרץ 2019

סטיילינג: ליאת גרין | צילום: איליה מלניקוב

אנחנו לא מתכוונים להלחיץ אתכם, אבל אתם בישורת האחרונה לפני פורים. אם לא תחפושת מדהימה ומושקעת, אז לפחות תימנעו מלהגיע שוב בתחפושת האחות הסקסית שקניתם לפני ארבע שנים ואלוהים יודע למה היא עוד אצלכם. את רוב הפריטים תוכלו למצוא בבית או אצל חברים, אך גם אם לא, יש לנו שלוש מילים שיסגרו לכם את הפינה: המלך ג'ורג' ומטלון. סיבוב קצר ברחובות האלה וזליגה אלגנטית לשוק הכרמל ואתם מסודרים. בהצלחה.

אקסקיוז מי, מיסטר? התייר

תחפושת התייר האוניברסלית הזו היא הלגיטימציה שאתם צריכים כדי לקטר על כמה העיר מפוצצת בתיירים. רגע לפני האירוויזיון היא תהפוך לביקורת החברתית הקטנה שלכם ומי יודע, אולי אפילו תסיימו את הערב עם איזה מקומי. התאמנו על המבטא הגרמני שלכם (ja!), פרגנו בקרם לחות על האף, אמצו לעצמכם מבט אבוד וצלמו בלי בושה את העוברים והשבים. יש לכם את זה.

התייר. צילום: איליה מלניקוב
התייר. צילום: איליה מלניקוב

חולצה פרחונית – 199 ש"ח, קסטרו
מכנסיים – 79.90 ש"ח, Icwakiki
מצלמה חד פעמית – 55 ש"ח, אינטרפוטו, אלנבי 22 תל אביב
כובע תייר – עד 15 ש"ח, מטלון 25 תל אביב
שרשרת הוואי – 15 ש"ח, מטלון 25 תל אביב

עוד כתבות מעניינות:

אתגר האינסטגרם החדש שמקים את בובת הבראץ לחיים
בחנו את עצמכן: איזה מלכה אתן ב"רופול"?
הסטייליסטית שלובשת את הרחוב היפני ולא מתנצלת

הברון ליכטנשטיים: דמות פופ ארט

התחפושת הזו, מעבר להיותה יפה ברמות, יוצקת מחדש תוכן בשאלה האקזיסטנציאליסטית "לא לא כל יום פורים?". מי שיראה אותה יבין אותה מיד, ולכן היא כלי מסוין לסינון חברים חדשים – אם ישאלו אתכם למה התחפשתם, התקדמו בנונשלנט לדרככם. אם נשלחתם לשיחה על אמנות, הבאתם את זה על עצמכם. אל תשכחו דמעה בקטע עקרוני!

פאה – עד 35 ש"ח, מטלון 31
צבעי פנים – 2.5 ש"ח, מקסטוק (תדאגו לפחות ל-5 צבעים: לבן לנקודות על כל הפנים, שחור לגבות ולקווי הבעה, כחול לדמעה, צהוב לעפעפיים ואדום לשפתיים)

פריט בונוס:

קשת לשיער POW – 24.90 ש"ח, wibow.co.il

נופלים ברשת: שודדת

לא, לא פיראטית. שודדת, מאמי. את תחפושת הבזק הזו ניתן להרכיב בשניות מפריטים שסביר להניח שכבר יש לכם בארון. הפלוס הוא שהיא גם נוחה במיוחד, כך שלא תתנגש לכם עם שום מסיבה שתחליטו לבליין בה. כיסוי העיניים יסגור לכם את הפינה הסקסית, ואת שק הכסף אתם יכולים להרכיב מסדין ישן או מפת אלבד חד פעמית. טיפ של הדקה ה־90: כובע ברט ונעליים אדומים יהפכו אתכם בשנייה לצרפתים. לא אלה שיש בארץ, אלה מהספרים.

שודדת. צילום: איליה מלניקוב
שודדת. צילום: איליה מלניקוב

חולצת פסים – 90 ש"ח, פוקס
מכנסיים – 119 ש"ח, עדיקה
נעליים – 249 ש"ח, עדיקה
רטייה לעיניים – 10 ש"ח, הפיראט האדום

אם כל החתולים: קרייזי קאט ליידי

תחפושות זנותיות הן פאסה. אנחנו מילניאלים וסקסיות זה טרן אוף. כיעור, לעומת זאת, זה לגמרי נייס, הומור זה לוהט וחתולים זה החיים, תשאלו את האינטרנט. התחפושת הזו תיתן לכם הצצה לעתיד שלכם כאשת חתולים משוגעת (גם אם אתם איש) ותיתן לכם תירוץ נהדר לצאת מהבית בנעלי בית וחלוק נעימים בשעה שכולם נדחסים לגרבונים קטנטנים. טיפ למטיבי לכת: תפרו חתולי פרווה שקניתם בשוק הכרמל לאורך החלוק והחליקו לכיס פלאסק מלא בוויסקי. אתם על זה.

קרייזי קאט ליידי. צילום: איליה מלניקוב
קרייזי קאט ליידי. צילום: איליה מלניקוב

חלוק – 199 ש"ח, ורדינון
נעליים פרוותיות – 79.90 ש"ח, ללין
לק ורוד/בז' – 5 ש"ח, ביוטי קר
כובע רחצה – 5.90 ש"ח, סופר־פארם
רולים לשיער – 9 ש"ח לאריזה, ביוטי קר
אוכל חתולים – 9 ש"ח, AM:PM

מיאו, חתולה: אימוג'י חתול מאוהב

על פניו נראית הקלה שבתחפושות, היא קמה ונופלת על משקפי הלבבות, ותנו לנו לומר לכם, עידן השפע שאנחנו חיים בו יצר הרבה משקפיים מאוד מגניבים לפורים, אבל משקפי לבבות אדומים – פחות. תצטרכו לתור את מיטב סניפי המקסטוק כדי למצוא אותם, או לקנות משקפי לבבות כמו של חתונות כחלק ממארז ולהעיף את כל הלא אדומים לקיבינמט, או לחלק לחבר המסכן עם הכובע הצבעוני הדוחה שלא טרח להתחפש והוריד לכולם.

משקפי שמש בצורת לב – 4 ש"ח, מקסטוק / 12 ש"ח כחלק ממארז, מרחביה 21
טי שירט צהובה – קסטרו, גברים 79.90 ש"ח, נשים 59.90 ש"ח
צבע פנים – 2.5 ש"ח, מקסטוק (אתם יכולים לצבוע את כל הפנים בצהוב או להסתפק בלצבוע את קצה האף בשחור ולצייר כמה חוטי שפם).
אוזני חתול – 15 ש"ח, מטלון 30 (לא תמצאו בצהוב ולכן צפו אותן בבד צהוב,  או נייר צהוב, 2.5 ש"ח, ארטא, קינג ג'ורג' 47.

פריט בונוס:

נעלי בית אימוג'יז לבבות בעיניים– 25 ש"ח, party4, מטלון 40. תנו אותם אחרי החג לאחיינית הטינאייג'רית וזכו בתואר "דוד/ה השנה".

ערק, ערק, ערק: דודו פארוק

בגזרת התחפושת האקטואלית, הקלה והשוביניסטית (אם כי לא מיועדת לגברים בלבד) – דודו פארוק. אם אין לכם חליפת טרנינג וכפכפים בבית פשוט כי יש לכם סטייל, סיבוב קצרצר בשוק הכרמל יסדר אתכם. אם אין לכם בלורית ואתם מוכנים לוותר על הזקן, אתם מסודרים.

דודו פארוק. צילום: איליה מלניקוב
דודו פארוק. צילום: איליה מלניקוב

עדשות כחולות – 120 ש"ח, אירוקה
כובע – 60 ש"ח, מגה ספורט
כפכפים – 115 ש"ח, האוויאנס
חליפת טרנינג – עד 50 ש"ח, שוק הכרמל
גרבי ספורט לבנות – 9 ש"ח, דלתא
מיקרופון – 12 ש"ח, ברוריה

 

מתוק מתוק: ג'לי בלי

תתכוננו להפוך למסמר הערב. את שאריות האוויר בריאות שלכם תוציאו על ניפוח 20 בלונים חצי דרך, ותעטפו אותם בשקית צלופן שתהנדסו עם מסקינטייפ. אחרי שעטפתם את הבלונים והכנתם לכם את הבטן המושכת בעולם (כי מי לעזאזל לא אוהב סוכריות) הדביקו אותה אל הבגד שלכם עם מסקנטייפ שקוף. כמובן שאם מצאתם שקית שקופה לגמרי מבעוד מועד, זה עדיף וניצחתם. אל תיבהלו אם בלון מתפוצץ לכם בבטן, יש גם חסרונות לתחפושות הכי מגניבה בסביבה.

https://www.instagram.com/p/zNMiZJx66v/

נייר צלופן – עד 12 ש"ח, מקסטוק
בלונים – 50 ב-10 ש"ח, מקסטוק

פריט בונוס:

חבילת סקיטלס, ג'לי בינז או M&M בכיס יהפכו אתכם לאדם הפופולרי בחדר, ולא ישאיר אתכם חייבים כשישאלו אתכם בלי סוף אם אפשר סוכרייה.