גם השנדליר שם: תערוכה מיוחדת תיערך לכבוד הבארבי בקיבוץ גלויות

אהבה לא נגמרת. בארבי קיבוץ גלויות. צילום: אורית פניני
אהבה לא נגמרת. בארבי קיבוץ גלויות. צילום: אורית פניני

במקביל לשמחתנו על פתיחתו של מועדון הבארבי החדש בנמל יפו, כולנו עוד אוחזים בגעגועים ללוקיישן המיתולוגי בקיבוץ גלויות, ולמזלנו שאול ובניו על האש בחרו לתת כבוד אחרון לבארבי הקודם בעזרת תערוכת צילומים וחפצים מיוחדת שתשאיר לכם את הנוסטלגיה לעוד רגע קטן

אנחנו לא טובים עם שינויים. סליחה נו, אי אפשר להיות מושלמים. וכשהשינוי נוגע לאחד המקומות הכי אייקונים בתל אביב, אנחנו מתקשים יותר. לכן המעבר של מועדון הבארבי מהלוקיישן האהוב בקיבוץ גלויות לנמל יפו עדיין לא לגמרי ירד לנו בגרון, אבל אולי אנחנו פשוט צריכים ללכת להופעה בבארבי החדש ולשחרר לחצים. בכל מקרה, אנשי הבארבי מבינים שאנחנו צריכים כמה חפצי מעבר, ולכן החליטו לצרף להשקת המועדון החדש (חמישי הזה, ה-18.1, הופעה של מרסדס בנד שאין לכם כרטיסים אליה) גם תערוכה מיוחדת שתעזור לנו.
>>

התערוכה "בארבי-בית" תורכב מקולאז' דחוס ורועש (כיאה למקום) של צילומים, הקרנות ואלמנטי סאונד שמיציגים את הבארבי הישן מנקודת מבטה של צלמת האופנה והמוזיקה אורית פניני – מוותיקות צלמות ההופעות בבארבי – כמו גם מתמונות שצילמו אנשים רגילים בקהל, שהגישו את צילומיהם לתערוכה. חוץ מתמונות מרהיבות של הופעות, התערוכה תציג אלמנטים שנלקחו מהבארבי הישן, והועברו לחלל הגלריה כדי לדמות את כניסת המועדון – כולל חדר האמנים, קיר הפוסטרים שבכניסה (שהוסב מאז ה-7 לאוקטובר לקיר חטופים) וכמובן, איך לא – השנדליר המפורסמת.

בגודל אמיתי. בארבי קיבוץ גלויות. צילום: אורית פניני
בגודל אמיתי. בארבי קיבוץ גלויות. צילום: אורית פניני

התערוכה תיפתח לציבור הרחב החל מה-18.1 ועד ה-21.2, במחסן 2 שבנמל יפו ותהיה נגישה בכניסה חופשית. ולא, זה לא "שלמו עשר שקל בשביל חינם" כמו עם הכרטיסים למקום. מעבר לכך, במהלך בכל יום רביעי במהלך ריצת התערוכה יתקיימו מפגשי אמן ושיחה עם כמה יוצרים שאתם מאוד רוצים לשמוע – אורית פניני עצמה, אפרת גוש, עמיר לב, דורין אטיאס, גלעד כהנא ושמעון אדף ועוד. מדי שישי, בשעה 12:00, יתקיים גם מפגש עם האוצרת. ובתכלס, זו פשוט תערוכה נהדרת בדרך לראות הופעה חדשה, אז אל תפספסו הזדמנות לשהות מתחת לשנדליר פעם אחת אחרונה.
תערוכת "בארבי-בית", 18.1-21.2, הבארבי החדש, מחסן 2 נמל יפו, הכניסה חופשית.