טיים אאוט timeout

"סיפורה של שפחה" עונה 3: כל מה שצריך לדעת

| מאת: מערכת Time Out

מתי תעלה העונה השלישית, כמה פרקים יהיו בה, האם יהיו שינויים בקאסט ומה יהיה קו העלילה? כל הפרטים על "סיפורה של שפחה" עונה 3 (זהירות, ספוילרים לעונה 2)

מתוך "סיפורה של שפחה" (צילום: באדיבות HOT)

הולו הודיעה על חידוש "סיפורה של שפחה" לעונה שלישית שבוע בלבד אחרי עליית העונה השנייה, שהגיעה לסיומה (המשוגע) היום. הפרק האחרון הותיר את הצופות והצופים עם הרבה שאלות פתוחות, כשהגדולה בהן היא – מה לעזאזל ג'ון הולכת לעשות עכשיו?

בפרק האחרון נשלפו כל התותחים הכבדים (זהירות – ספוילרים לעונה 2). אמילי דוקרת את לידיה ומותירה אותה שותתת דם (אנחנו לא יודעים אם היא מתה), סרינה מורדת בניסיון לשכנע את המפקדים לאפשר לילדות לקרוא ומאבדת אצבע, מחתרת שלמה של מרת'ות מתגלה ויחד עם המפקד לורנס הן מבריחות את אמילי, ג'ון וניקול. בינתיים ניק לא מאפשר לפרד לצאת מהבית, וסרינה מבינה שהיא חייבת לתת לתינוקת הזדמנות לחיים טובים יותר. ג'ון, במהלך חצי צפוי, מחליטה להישאר בגלעד כדי להציל את בתה האנה – ומוסרת את ניקול לידי אמילי.

עוד כתבות מעניינות:
"סיפורה של שפחה" פרק 13: כל התותחים הכבדים נשלפו
נפרדים מ"סיפורה": הצצה מדהימה מאחורי הקלעים
איזו דמות אתן (ואתם) מ"סיפורה של שפחה"?

מתי תעלה העונה השלישית?

הולו טרם הכריזה על תאריך רשמי לעונה הבאה, אך אם לשפוט לפי המרווח בין שתי העונות הראשונות – אפשר לצפות לה כבר באפריל 2019: העונה הראשונה עלתה לשידור ב-26 באפריל 2017, והשנייה ב-25 באפריל 2018.

מה יהיה קו העלילה?

כידוע, העונה הראשונה התבססה על ספרה של מרגרט אטווד. העונה השנייה כבר פיתחה קווי עלילה עצמאיים, שבהם נשזרה תסיסה הולכת וגוברת בקרב תושבות וחלק מתושבי גלעד. פרק הסיום (כמו גם הפרקים שלפניו) הכינו את הקרקע למה שנראה כמו מרד ברפובליקה – ויכול להיות שבעונה השלישית זה יתפוס תאוצה רצינית.

"העונה הבאה היא על השבת מלחמה", אמר השואו ראנר ברוס מילר באירוע לכבוד סיום העונה בלוס אנג'לס. "היא (ג'ון) חוזרת כדי לפגוע בגלעד ככל האפשר ולהחזיר את בתה. אני לא בטוח שבסדר הזה".

בעונה השנייה הפכה גם אליזבת' מוס למפיקה בפועל. כשנשאלה על תקוותיה לעונה הבאה, השיבה כי היא מקווה שג'ון "Gonna go back and fuck some shit up. For real this time". היא הוסיפה: "אני חושבת שהספיק לה. לכולנו הספיק".

"סיפורה של שפחה", מאחורי הקלעים של עונה 2 (צילום: באדיבות HOT)

כמה פרקים יהיו בעונה השלישית?

אחד הדברים הבולטים בעונה השנייה הייתה תחושת המריחה. אם בעונה הראשונה היו 10 פרקים, הרי שבעונה השנייה התחייבו יוצרי הסדרה ל-13 פרקים. ההבדל הורגש, ולא לטובת הסדרה. לאור הצלחת העונה השנייה סביר להניח שגם הפעם יחכו לנו 13 פרקים.

האם יהיו שינויים בקאסט?

סביב העונה השנייה של "סיפורה" היו לא מעט תיאוריות שהתבדו בפרק הסיום: העיקריות בהן ניבאו את הרצח של פרד, או לחלופין את הרצח של סרינה או הפיכתה לשפחה בעקבות מהלך מרדני כלשהו. מה שבאמת קרה בסוף הוא התקיפה של לידיה – אנחנו לא יודעים אם היא מתה, אבל לא נופתע אם היא תצוץ שוב בעונה הבאה.

מכל מקום, על פי פרק הסיום אפשר לצפות שרוב הקאסט (אם לא כולו) ישוב למסך – כולל כמובן ג'ון (אליזבת' מוס), המפקד פרד (ג'וזף פיינס) וסרינה (איבון סטרהובסקי). אפשר אולי לצפות גם לשחקנים חדשים, עכשיו כשג'ון תאלץ להגיע למחוז שבו לא מכירים אותה, או אם תיתפס ותשובץ בבית חדש.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: 569c449