טיים אאוט timeout

נחשף ליינאפ קואצ'לה 2019: צ'יילדיש גמבינו, אריאנה גרנדה ועוד

| מאת: מערכת Time Out

פסטיבל המוזיקה הענקי שיתקיים באפריל בקליפורניה יארח גם את טיים אימפלה, ז'אנל מונה, סולאנג', רוזליה ועוד. מחירי הכרטיסים ינועו בין 429־999 דולר

צ'יילדיש גמבינו באירוע ההתרמה השנתי של ריהאנה בניו יורק, בספטמבר

פסטיבל קואצ'לה חשף הלילה (חמישי) את הליינאפ המלא שמתהדר בשלושה הדליינרים כבדים: צ'יילדיש גמבינו, אריאנה גרנדה וטיים אימפלה. קואצ'לה, אחד מפסטיבלי המוזיקה הגדולים והנחשבים בעולם, יתקיים באינדיו, קליפורניה, בשני סופי שבוע באפריל: 12.4־14.4 ו־19.4־21.4 (חמישי עד ראשון). מכירת הכרטיסים תיפתח מחר (שישי, 4.1) ומחירם ינוע בין 429־999 דולר.

קואצ'לה יארח השנה עוד שמות בולטים, בהם ז'אנל מונה, סולאנג', סופי, דיפלו, זד, רוזליה, נינה קרביץ, The 1975, חאליד, קיד קאדי, פושה טי, דניס לויד ועוד (לחצו על התמונה).

>> לורד וארקטיק מאנקיז: הליינאפ המלא של פרימוורה 2018

בשנה שעברה מי שגנבה את הפסטיבל הייתה ביונסה, עם הופעה מושקעת ומדוברת שהצליחה להכניס לאקסטזה גם את מי שהיו עניים מכדי לקנות כרטיס וצפו בה ביוטיוב. זאת הייתה ההופעה הראשונה שלה מאז לידת התאומים והציפיות היו בשמיים. ההופעה הפכה לדבר הכי חם שיצא מהפסטיבל באותה שנה, פלוס איחודון של דסטניז צ'יילד והופעה עם אחותה סולאנג', והפכה אותה לאמנית האפרו־אמריקנית הראשונה שמופיעה על הבמה המרכזית של קואצ'לה, ששינה את שמו זמנית לביונצ'לה.

לאתר הפסטיבל והליינאפ המלא

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0