טיים אאוט timeout

"הסרט שהציל את DC": "וונדר וומן" הכניס 223 מיליון דולר

| מאת: מערכת Time Out

בארה"ב חולקים שבחים לסרט של הבמאית פטי ג'נקינס, שהפכה בסוף השבוע האחרון לבמאית הכי מצליחה לסופ"ש הפתיחה. בארה"ב הכניס הסרט בסופ"ש מעל 100 מיליון דולר

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/06/sizes/Untitled_wo_680_382.jpg
וונדר וומן

אם למישהו זה עוד לא היה ברור, "וונדר וומן" הוא שובר קופות ענקי. עד היום הכניס הסרט 223 מיליון דולר באולמות קולנוע ברחבי העולם, כש-100.5 מיליון מהם בסוף השבוע האחרון בארה"ב לבדה.

מחוץ לארה"ב מדובר בלהיט גדול הרבה יותר מסרטי גיבורי העל האחרונים, כולל "איירון מן", "תור" או "שומרי הגלקסיה". בסין לבדה הכניס הסרט 38 מיליון דולר. במאית הסרט, פטי ג'נקינס, מחזיקה כעת בשיא להכנסות בסופ"ש הפתיחה לבמאית אישה. הסרט הקודם שהחזיק בשיא היה "חמישים גוונים של אפור" שהכניס בארה"ב בפתיחה 85 מיליון דולר.

כתבות מעניינות נוספות:
האקסטזה הלאומית סביב גל גדות עיוורת לאירוניה ב"וונדר וומן"
גל גדות: "לא מבינים פמיניזם כמו שצריך"
ואיך הסרט?

על פי אנליסטים בארה"ב, הסרט צפוי להיות בעל הפתיחה השישית הטובה ביותר מבין סרטי חודש יוני אי פעם. מבין הסופ"שים הפותחים של סרטי הקומיקס, הסרט נמצא במקום ה-16.

ב-IMDb זוכה הסרט לציון של 8.3 וב-"Rotten Tomatoes" הוא זוכה ל-93%, ובתקשורת האמריקאית הוא כבר זוכה לשבח כ"סרט שהציל את יקום הקומיקס של DC".

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0