החדידה החסרה: בת הדודה של ג'יג'י ובלה לא מתנצלת על הגוף שלה

"להחמיא לגוף שלי על ידי הורדה של מישהו אחר זה פשוט לא בסדר": ג'ואן ואן דן האריק היא התוספת החדשה לבית חדיד, ובכנות - היא בדיוק מה שעולם האופנה צריך

החדידה החסרה. צילום: GettyImages
החדידה החסרה. צילום: GettyImages
31 בינואר 2019

אם חשבתם שג'יג'י ובלה הן החדידיות היחידות שעושות כותרות, כדאי שתכירו את ג'ואן ואן דן האריק, בת הדודה שלהן שעתידה לכבוש את המסכים שלכם ממש בקרוב. היא דוגמנית למידות גדולות, יש לה שם של דמות מרומן אימה גותי וגם כמה דברים מעניינים לומר על עולם האופנה הלא פשוט. לאחרונה היא הצטלמה לקאמפיין הלבשה תחתונה למידות גדולות ודיברה על בטחון עצמי ודימוי גוף חיובי.

עוד כתבות מעניינות:

משחי אל שחי: האם ינואר השעיר יכול לתפוס גם בארץ?
על הפנים: הנשים ש"לא יוצאות בלי זה" מדברות
המעצב שהפך את מותג The North Face להצהרה קווירית

https://www.instagram.com/p/BqAGbhGHpNW/

https://www.instagram.com/p/BtIzQDiHg0s/

ואן דן האריק בת ה-20 היא בת אחיה של יולנדה (אם החדידיות ודוגמנית עבר), איש עסקים במקצועו. היא חברה קרובה לבנות דודתה המעייפות שמסרבות להיעלם, ובין גיג דוגמנות אחד למשנהו, חשוב לה לקדם דימוי גוף בריא ובטחון עצמי. "בכל פעם שאני מרגישה חוסר ביטחון לגבי חלק מהגוף שלי אני פשוט חושבת האם זה באמת משנה? אני משנה את נקודת המבט שלי ומתמקדת בחלקים היפים שלי", היא סיפרה בראיון למגזין SLiNK הבריטי.

לדוגמנית הטרייה אמנם יש 120,000 עוקבים באינסטגרם לעומת 45 מיליון לבת הדודה ג'יג'י, אבל היא מנצלת את הבמה ההולכת ומתרחבת שלה כדי לדבר על נושאים שקרובים לליבה, ולגעת בנושאים שהרבה פעמים כוכבי מדיה חברתית  נמנעים מהם. "לכל סוגי הגוף מגיע את אותו הכבוד. אני מדברת בעד דימוי גוף חיובי ואני אוהבת להפיץ את המסר שכל סוגי הגוף הם יפים בין אם הם מוצגים במדיה או לא. לעתים קרובות אומרים לי: 'הגוף שלך הרבה יותר יפה משל כל הדוגמניות האנורקסיות האלה..' ואני רק רוצה להיות ברורה: זאת לא מחמאה. להחמיא לגוף שלי על ידי הורדה של מישהו אחר זה פשוט לא בסדר. יש אנשים שעשויים לא להבין את זה, אבל דימוי גוף חיובי הוא לכל סוגי הגוף. לא רק עבור אנשים שמנים או אנשים עם קימורים. המסרים שלי, האהבה שלי, מיועדים לכל האנשים, לכל גיל, לכל המינים, לכל הגופים, לכל הצורות, ולכל הצבעים. אנחנו צריכים לתמוך אחד בשני".

https://www.instagram.com/p/BsqV8iXHH8T/