מגעיל ומעולה: לפוצץ חצ'קונים כמו מילניאלס אמיתיים

עולם הצעצועים בהלם: משטח שמאפשר פיצוץ חצ'קונים הומצא על ידי בני זוג ששואבים הנאה אישית מסרטונים דוחים ביוטיוב. "אנחנו אוהבים את ההרגל המגעיל שאף אחד לא אוהב לדבר עליו", כך הם כותבים באתר הבית של המוצר שלהם

צעצוע החצ'קונים בפעולה. צילום מסך
צעצוע החצ'קונים בפעולה. צילום מסך
11 בפברואר 2018

חדשות טובות למילניאלס משועממים: צעצוע חדש שמדמה פיצוץ חצ'קונים עומד להרגיע אתכם עד שהריטלין יתחיל להשפיע. כן כן, זהו לא חלום, זוהי המציאות של 2018.

מדובר במשטח סיליקון בשם "Pop it Pal" שמדמה עור אדם אמיתי (שמגיע בצבע בהיר וגם כהה – ללמדנו שלפחות בקטגוריית המוצרים המטופשים יש פנייה לכל הקהלים) שמלא בנוזל חשוד אותו ניתן לפוצץ. למה הדבר דומה? ובכן, תחשבו על נייר פצפצים, רק של חצ'קונים.

המוצר נוצר על ידי בני הזוג סאמר ובילי פירס, מכורים לקטעי יו טיוב של אנשים מפוצצים חצ'קונים שהחליטו להפוך את האובססיה שלהם לדבר אמיתי. "אנחנו אוהבים את ההרגל המגעיל שאף אחד לא אוהב לדבר עליו", כך הם כתבו באתר הבית של המוצר בו ניתן לרכוש אותו. "אל תדאגו. מצאתם את גן העדן הנכון והקטן עבורכם בעום הגדול הזה".


כמובן שבני הזוג פירס חשבו שההמצאה שלהם תהיה להיט רגעי ומקומי, מה שהופרך במהרה – משטח החצ'קונים הפך ללהיט אצל מבוגרים וגם ילדים. "ההורים שלנו אוהבים את זה, הילדים שלנו אוהנבים את זה, ומסתבר שגם כל מיני אנשים מכל מיני מקומות בעולם אוהבים את זה", כתבו בני הזוג באתר. למי שדואג, אל חשש – ניתן לעשות מילוי מחדש לנקבוביות אותן ניתן לפוצץ.

לנו לא נותר אלא לציין שמדובר שעליית מדרגה מאז המניקור שנועד לדמות חצ'קון שעתיד להתפוצץ, עליו דיווחנו כאן באתר טיים אאוט. האמת, לא ציפינו את רמות הכסף שאובססיה לאקנה מסוגלת להכניס.כך או כך, אם אתם באמת מעוניינים להפיטר מחצ'קונים ולא להפוך אותם לפאן, זה המוצר שהכי עזר לנו.