10 השירים הגדולים של בקסטריט בויז

למי שרוצה להיזכר, למי שהדיסקים שלה כבר שרוטים מרוב השמעות, ולמי שמחממת את המנועים לקראת ההופעה בארץ: עשרת השירים הגדולים של בקסטריט בויז

בקסטריט בויז. צילום: יח"צ
בקסטריט בויז. צילום: יח"צ
7 במאי 2014

(Quit Playing Game (With My Heart

בשנות ה-90 היה גל של שירי אהבה שכל בחורה הייתה יכולה להזדהות איתם. פשוט כי הם לא תיארו שום דבר ספציפי. "Quit Playing Game" הוא אחד מהם. המילים מתארות סיטואציה זוגית עמומה, וכל מעריצה יכלה לשכב במיטה עם הווקמן ולדמיין שניק קרטר שר רק לה.

[tmwdfpad]

אולי בגלל זה בקליפ של השיר מופיעים הבויז ללא ליווי נשי, והתמונה של הבנים רוקדים בחולצות לבנות רטובות הייתה הדימוי האירוטי הראשון של הילדות שלך.

Everybody

הרבה לפני ששנות ה-2000 בייתו את הערפדים ואנשי הזאב, בקסטריט בויז הראו שמפלצות יכולות להיות סקסיות. לצורך הקליפ של השיר (שצולם, אגב, באותה טירה בה צולם הסרט "קספר") התחפשו חברי הלהקה לדמויות מז'אנרי אימה מוכרים. בין בלדה אחת לשנייה, "Everybody" היה שיר מקפיץ שגרר אתכם לרחבת הריקודים. או לפחות לאמצע החדר במסיבת כיתה ו'.

Get Down

"Get Down" היה הסינגל השלישי ששחררו בקסטריט בויז מאלבומם הראשון, ושמים לב. השיר נשמע כמו המנון מועדונים גרוע ובלדת אהבה שהתחברו בטעות לאותו טראק, ואם זה לא מספיק, אז הראפר Smooth T (אם אתם לא זוכרים אותו, זה בסדר. הוא לא השאיר את חותמו על שום דבר) שר בו בית. כל זה לא מנע מהשיר להצליח במצעדי הפזמונים האירופאים, ומומלץ להוסיף אותו לפלייליסט אם אתם צריכים זריקת אנרגיה באמצע היום.

(Show Me the Meaning (of Being Lonely

הקליפ הקודר של השיר מהאלבום "Millennium" הפך אותו מבלדת פרידה לשיר של אובדן ומוות. בשונה מהקליפים המקפיצים שקדמו לו, "Show Me the Meaning" שלף את התותחים הכבדים: קטעי וידאו ביתיים של קווין ריצ'רדסון עם אביו המנוח, והציב את בריאן ליטרל לצפות בעצמו עובר ניתוח לב פתוח. בונוס: לאלו מכן שלא אהבו לאהוב את ניק קרטר, ב"Show Me the Meaning", כל אחד מהבנים שר בית משלו, עם הסיפור הטרגי שלו, כך שתוכלו להחליט את מי אתן רוצות לחבק ולנחם.

As Long as You Love Me

אם הייתה מדינה לשירי אהבה לא ספציפיים, "As Long as You Love Me" ללא ספק היה הנשיא שלה. בשיר הזה מצהירים בקסטריט בויז במפורש שפשוט לא אכפת להם מי בת הזוג שלהם, כל עוד היא אוהבת אותם. לא בטוח שזה מסר שכדאי להעביר לאלפי מעריצות שנישקו את התמונה שלהם כל לילה.

I Want it That Way

בטח כשהייתן צעירות לא האזנתן לשיר הזה כשהוא רק יצא, לא הבנתן שהוא יכול להיות ההמנון של דף הפייסבוק "גברים בסקס". אולי בגלל זה ממשלת סין החליטה ב-2011 לאסור על השמעתו. בכל מקרה, כבו את הפמיניסטית שמוחה על זה שבקסטריט בויז לא מוכנים לשמוע איך את אוהבת את "זה", ותתענגו. תודו שאתן זוכרות עדיין את כל המילים.

Inconsolable

בואו נודה בזה, זה לא באמת שיר של בקסטריט בויז. זה שיר שבמקרה מבוצע על ידי אותם אנשים שמרכיבים את בקסטריט בויז. זה שלא שהוא גרוע, הוא פשוט לא מזכיר בכלל את הלהקה שאהבנו. הוא כנראה גם לא השיר הכי טוב שלהם, אבל אם היית מעריצה אמיתית, את תזהי את הקולות שלהם גם בתוך הלחן הסתמי והעיבוד שהוא כל כך לא שנות ה-90.

The One

בזמן שמעריצות ווסטלייף ופייב זכו לראות את חמשת המופלאים שלהן על הבמה, המעריצות הישראליות של בקסטריט בויז הסתפקו בקליפ של "The One". הקליפ, שבטח היה תוצאה של עצלות קריאייטיבית, סיפק לנו הצצה אל ההופעות של הלהקה. ובעידן שלפני יוטיוב, זה כל מה שיכולנו לייחל לו.

The Call

אחרי שלושה אלבומים שבהם היו בקסטריט בויז הילדים הטובים של עולם הפופ, הסינגל השני מאלבומם "Black & Blue" עסק בבגידה בבת הזוג, ואפילו לא הביע יותר מדי חרטה. הקליפ, לעומת זאת, מציג את חברי הלהקה נרדפים על ידי אישה זועמת, כל אחד בתורו. אם בן הזוג שלכן בגד בכן, הכינו לעצמכן קופסת בן & ג'ריז, שבו לצפות בקליפ בלופים, ותעודדו את הסטוקרית המשוגעת.

Madeleine

בלדת האהבה הזאת מזכירה לנו למה בקסטריט בויז היו הרבה יותר טובים מ-N*SYNC: בקסטריט בויז יודעים לשיר. "Madeleine" הוא שיר אקוסטי עם ההרמוניות הנהדרות שהבקסטריט בויז תמיד הצטיינו בהן. זהירות! הוא עשוי להוליך אתכן בין תחושת גאווה לבנים שכל כך גדלו מאז "Get Down" לדיכאון של "אלוהים, אני כל כך זקנה".