ריאליטי חדש מגרד את תחתית חבית הטראש ושואל: "מי זורם לשלישיה?"

מה את בהלם? Couple to Throuple. צילום מסך מעמוד היוטיוב
מה את בהלם? Couple to Throuple. צילום מסך מעמוד היוטיוב

לא צריך הרבה כדי להבין שעוד רגע נולד פה קאלט, כי מספיק לצפות בטריילר של סדרת הריאליטי-טראש הבאה של רשת Peacock, במסגרתה זוגות עם חלומות פוליאמורים מצרפים צלע שלישית ובוחנים את חיי השלישייה. ובואו רק נגיד שבמהלך הטריילר נזרק הביטוי הקסום "זיקפות בלתי נשלטות"

תראו, כולנו ידענו שאחרי "חם, רותח, לוהט!" של נטפליקס כל עניין ריאליטי מהז'אנר הטראשי-סקסי הולך לצאת מכלל שליטה, לא שאי פעם היה שם יותר מדי שליטה, אבל זה אולי טראשי מדי אפילו עבורנו. ריאליטי חדש של רשת הסטרימינג Peacock מבית NBC מאיים לשפוך עלינו את כל הסיר הלוהט מדי שהוא מערבב שם. עזבו, איכס, לא דימוי טוב.

>> איזהו גיבור: נטפליקס יצרו סדרת פשע נהדרת עם בעיה אחת מרכזית

בכל אופן, הריאליטי "Couple to Throuple", שצפוי לעלות ב-8 בפברואר, מותח את גבולות הסביר ומכניס לעולם הטראש את תפיסת החיים הפוליאמורית. כלומר, מנצל את הדימוי המיני הפתוח של תפיסת החיים הזו לצרכי רייטינג. ואין מה לעשות, על פי הטריילר הראשון לסדרה נראה שזה הולך לעבוד, כי הוא כולל המון רגעים פרועים, צעירים חתיכים, מתחת מיני לגמרי ממומש ודרמה דרמה דרמה! אה, וגם משפטים כמו "מאן, אני כל הזמן חווה זיקפות בלתי נשלטות", אז איך אפשר לשנוא את זה?

חוקי הריאליטי די מעורפלים, אבל דבר אחד ברור – הם נועדו כדי להזרים. ארבעה זוגות הרפתקנים שרוצים להתנסות בפוליאמוריה נשלחים למשך חודש לווילת חלומות (תמיד יש וילת חלומות), ובכל כמה ימים הם יזמינו לסוויטה שלהם אחד מ-14 רווקים ורווקות הרפתקנים. אתם כבר יכולים לדמיין את השאר, ואתם כבר יכולים לנחש שזה לא עובר סתם ככה בלי דרמה. האם תהיה קינאה? דרמה? בכי? נוזלי גוף אחרים? המתח בשיאו.

ואולי אחד הדברים שהכי מסקרנים אותנו היא האופציה שהסדרה הזו תירכש על ידי אחד מערוצי הטלוויזיה הישראלים, ומישהו יאלץ לתרגם את השם הבלתי ניתן לתרגום הזה. מניסיוננו הכאוב עם מתרגמי כותרים לעברית, זה עשוי להיגמר עם משהו כמו "שלושה במיטה אחת", או "שלוש נותן בראש", ונקווה שזה לא יגיע בקרוב כדי שנימנע מ"שתיים, שלוש, ש-גר". כנראה שנאלץ להמתין ולגלות, ועל הדרך להתייאש קלות ממצב העולם שאנחנו במלחמה וזה התוכן שמייצרים לנו מעבר לים. שיהיה לכולנו בהצלחה.