יוצר "משפחת סימפסון" כתב סדרה חדשה לנטפליקס

לסדרה החדשה של מאט גרואנינג יקראו “Disenchantment”, ומי שתדבב את הדמות הראשית בה תהיה אבי ג'ייקובסון. הסדרה צפויה לעלות בנטפליקס באוגוסט

מתוך "Disenchantment”
מתוך "Disenchantment”
24 במאי 2018

מאט גרואנינג, יוצר "משפחת סימפסון" ו"פיוצ'רמה", כתב סדרה חדשה שתגיע לנטפליקס ב-17 באוגוסט ונקראת "Disenchantment". הדובדבן שעל החדשות האלו היא אבי ג'ייקובסון (יוצרת "ברוד סיטי" לצד אילנה גלייזר), שתדבב את הדמות הראשית בסדרה בת ה-10 פרקים.

“Disenchantment” (התפכחות) עוקבת אחר הרפתקאותיהם של בין (ג'ייקובסון), נסיכה צעירה ושתיינית, אלף נמרץ בשם המקורי אלפו (נט פקסון) ולוסי, השדה הפרטית של בין (אריק אנדרה). גרואנינג הכריז עליה כבר בקיץ שעבר, והיא מתוארת כ"פנטזיה למבוגרים על ממלכה ימי-ביניימית מתפוררת הידועה בשם דרימלנד". לצידם ידבבו גם ג'ון דימאג'יו (בנדר מ"פיוצ'רמה"), בילי ווסט ("פיוצ'רמה", סטימפי מ"רן וסטימפי"), מוריס לאמרץ' ("פיוצ'רמה", המוח מ"פינקי והמוח") ועוד.

מתוך "Disenchantment”
מתוך "Disenchantment”

עוד כתבות מעניינות:
ריאיון עם תסריטאי ומפיק "משפחת סימפסון"
למה גברים חייבים לראות את "ברוד סיטי
המצוירת של נטפליקס מסתירה אמיתות כואבות מאחורי החמידות

בתיאור הסדרה נכתב עוד כי "השלישיה המוזרה תיתקל באוכלי אדם, רוחות, מפלצות, שדים, טרולים, סוסי ים והרבה שוטים אנושיים". בקיץ שעבר אמר גרואנינג כי הסדרה עוסקת "בחיים ומוות, אהבה וסקס, ואיך להמשיך לצחוק בעולם שמלא בסבל ואידיוטים, למרות כל מה שהמבוגרים, המומחים ואידיוטים אחרים אומרים לנו".

מתוך "Disenchantment”
מתוך "Disenchantment”

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"

רוצים להתעדכן ראשונים בכל מה שחם בתל אביב? הורידו את האפליקציה שלנו!
להורדה לאייפון | להורדה לאנדרואיד