שני הולנדים מעופפים וסילבסטר אחד משתלטים על הבארבי

מתקרחנים כמו הולנדים טובים. Dubvision (צילום: יחסי ציבור)
מתקרחנים כמו הולנדים טובים. Dubvision (צילום: יחסי ציבור)

צמד האחים ההולנדי DubVision, מהכוכבים העולים והקצה היותר איכותי של סצינת ה-EDM העולמית, מגיעים לכבוש את הבארבי ברייב לשנה החדשה. אם אתם עדיין איתנו אז החדשות הטובות הן שיש לנו כרטיסים זוגיים לחלק

הבארבי הוא כבר מזמן לא רק מקדש רוק מקומי, אלא גם המקום אליו מגיעים אמני פופ והיפ-הופ כדי לקבל קצת קרדביליטי ולאחרונה גם אחלה ווניו להופעות ומסיבות מכל קצוות המוזיקה האלקטרונית. מי שמרוויחים מכל העסק יותר מכולם הם שוחרי ה-EDM בישראל: כמה שבועות אחרי שפינקו אותם עם לייב של מורטן, הם מקבלים בחמישי הקרוב את DubVision, מהצמרת הגבוהה והקצה היותר איכותי של הז'אנר, כדי לעוף איתם לרגל השנה החדשה במסיבה מוקדמת.

האחים ויקטור וסטפן לייכר התברגו בשנים האחרונות לצמרת היוצרים האלקטרוניים העולמית בזכות הסאונד החדשני שלהם, עם השפעות חיוביות מעולמות הטק-האוס פיוצ'ר ופרוגרסיב, ועם שמחת החיים ה-EDMית הם מייצרים בקונסיסטנטיות מוזיקה שממיסה רחבות בפסטיבלים ובבמות המרכזיות ברחבי הגלובוס. השניים הם יוצרים פוריים עם טראקים והימנונים שנהיו ללהיטי פסטיבלים, מאות מליוני האזנות מסביב לעולם, ובעיקר אווירת מסיבה צוהלת בכל מקום שאליו הם מגיעים.

ההפקה של RAVERS OF ISRAEL בבארבי היא חלק מסיבוב ההופעות העולמי של DubVision, והיא תלווה במופע לייזר מיוחד, בגיבוי מערכות הסאונד והתאורה העוצמתיות של הבארבי. המופע מיועד לגילאי 18+ בלבד ובמועדון יוקם מתחם נפרד לגילאי 23+, כאות לכך ש-EDM היא כבר לא מוזיקה רק לילדים. עוד בליינאפ: דור דקל ואמן הפסיי-טראנס הישראלי המצליח אומיקי. החדשות הטובות באמת: יש לנו שלושה כרטיסים זוגיים לחלק וכל מה שאתם צריכים לעשות כדי לזכות באחד מהם זה לסור אל האינסטגרם שלנו ולעקוב אחר ההוראות בסטורי. איך אומרים בהולנדית "הפי ניו ייר"? 

>> Dubvision, חמישי 23:30, 30.12, מועדון הבארבי, קיבוץ גלויות 52. לפרטים נוספים וכרטיסים