בואו לאבד קשר עם המציאות במוזיאון האשליות ועל הדרך למצוא הטבה

מוזיאון האשליות (צילום: יח"צ)
מוזיאון האשליות (צילום: יח"צ)

נכון, רוב הזמן נדמה לנו שהעולם מתעתע בנו, אבל במוזיאון האשליות תשמחו להיתקל בתעתועים שיצחיקו אתכם ויגרמו לכם להטיל ספק במה שתראו

28 בספטמבר 2022

רוצים להעביר את הזמן במקום בו שום דבר הוא לא באמת כפי שנראה, מקום בו החושים שלכם מעורערים ותפיסת המציאות שלכם חמקמקה מתמיד? שווה לכם לבקר במוזיאון האשליות האופטיות והאינטראקטיביות בנמל תל אביב.

סיבוב במוזיאון האשליות ישלח אתכם למסע טריפי מסובב ראשים במהלכו בכל חדר תיתקלו באשליה מפתיעה אחרת; פעם מראות יגרמו לכם להראות כאילו אתם משחקים פוקר עם עוד חמישה שכפולים של עצמכם, בפעם אחרת תגיעו לחדר שלא תוכלו להבין אם הוא ישר או נטוי (באמת, זה הולך להיות מבלבל). יש חדר שיגרום למי שהולך בו להיראות כאילו הוא גדל או מתכווץ, ויש חדר עם כיסא שיגרום לכל מי שיושב בו להראות כמו גמד לידכם. וגם: חדר קליידוסקופ פסיכדלי במיוחד, מלא הולוגרמות, מראות ועוד ועוד.

מוזיאון האשליות (צילום: יח"צ)
מוזיאון האשליות (צילום: יח"צ)

ומה לגבי ההטבה (הנה, מצאתם אותה!)? לקוחות פועלים וונדר מקבלים זוג כרטיסים תמורת נקודות באפליקציה וגם אקסטרה כרטיסים במחיר סופר מיוחד ומוזל! אז למה אתם מחכים? זו לא אשליה, זו הטבה מארץ ההטבות – לקוחות פועלים וונדר מקבלים הזמנה ליום סגור במוזיאון האשליות, שיתקיים בסבבים ביום חמישי (13.10) בין השעות 9:00-18:00. לסבבים אלה תוכלו לרכוש כרטיס יחיד תמורת 25 נקודות (מוגבל לעד 2 כרטיסים ללקוח), ובנוסף עוד 4 כרטיסים בעלות מוזלת של 69 ש"ח לכרטיס (במקום מחיר מלא של 99 ש"ח). היכנסו עכשיו למימוש ההטבה לאפליקציית פועלים וונדר.

*ללקוחות בנק הפועלים המחזיקים בכרטיס אשראי של בנק הפועלים ומצורפים לערוץ "פועלים באינטרנט".
בכפוף לתקנון התכנית באתר הבנק, לתנאים בעמוד ההטבה ולתנאי השימוש באפליקציית Poalim Wonder. עד גמר המלאי